Witam Cię!
Gildia.org jest platformą do wspólnych rozgrywek różnych klanów, grup oraz ekip skupionych wokół tematyki mil-sim. Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności.

Więcej nt. założeń tego serwisu przeczytasz tutaj.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ).

Admin Gildii

2018 Maj - Nowości

Ogłoszenia administracji
Awatar użytkownika
VladMordock
Admin gildia.org
DCS Marshaller

2018-05-03 19:47

Witam!

Kilka nowości, które udało się dodać na forum w ostatnim czasie:
  • Dodano powiadomienia kalendarza - użytkownicy będą mogli otrzymywać wiadomości email nt. nowych wydarzeń kalendarza (wyłączenie funkcji: viewtopic.php?f=12&t=207)
  • Dodano możliwość ustawienia dowolnych obrazków roli grupie (np. pagonów) - proszę o kontakt odpowiedzialnych za grupy, w celu wymiany Waszych grafik - ustawiłem coś co wygląda "w miarę"
  • Dodano możliwość przyznawania baretek - jak powyżej, proszę o kontakt osoby decyzyjne w celu ustalenia szczegółów; ustawiłem testowo kilka baretek w kilku grupach - potrzebowałem do testów gildia/awards
  • Dodano listy członków (góra strony) gildia/members
  • Podstawowe informacje o obecności na wydarzeniach wyświetlają się teraz w profilach użytkowników memberlist.php?mode=viewprofile&u=2
  • Drobne poprawki interfejsu (np. przyciski "Archiwum" w nadchodzących wydarzeniach, poprawki kilku błędów itp.)
Mam nadzieje, że pomoże to w dalszym rozwoju wszystkich społeczności. :ugeek:

Oczywiście proszę o przygotowywanie odznaczeń bazujących na grafikach z domeny publicznej, nie może być mowy o jakichkolwiek plagiatach lub wykorzystaniu grafik chronionych prawami autorskimi.
Sugerowane rozmiary (lub wielokrotności obu):
- baretki 96px x 24px
- stopnie 48px x 48px

Wszystkich proszę o pomoc w promocji, rekrutacji, streamach etc., ciągle mamy naprawdę niewielki zasięg oraz dopływ nowych użytkowników.

Na zakończenie przypominam, że wszystkie pomysły nowych społeczności (np. Squad, WarThunder, ETS etc.) są mile widziane - jeśli ktoś jest zainteresowany czymś nowym zapraszam do kontaktu via PW; wszystkie mechanizmy na forum są tworzone w ten sposób, aby jedna osoba mogła aktywnie uczestniczyć w życiu kilku społeczności. :D

VladMordock

PS. Było sporo zmian, błędy na pewno wystąpią - w razie czego dawajcie proszę znać via PW.

ODPOWIEDZ