Witam Cię!
Gildia.org jest platformą do wspólnych rozgrywek różnych klanów, grup oraz ekip skupionych wokół tematyki mil-sim. Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności.

Więcej nt. założeń tego serwisu przeczytasz tutaj.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ).

Admin Gildii

Przywitaj się

Między-grupowe forum społeczności związanej z symulatorem DCS World (Digital Combat Simulator).
Zortex
DCS Spotter

2018-07-25 13:49

Hejka.

Chcialem sie przywitac z wszystkimi. Niezmiernie sie ciesze, ze znalazlem to miejsce :) Jesli chodzi o doswiadcznie jakie mam to kilka tysiecy godzin online w FSX, P3D i XPLANE. Od miesiac ucze sie latac w DCS i wciagnelo mnie niesamowicie. Aktualnie posiadam F18, M2000C i FC oraz Nevade. Juz nie moge sie doczekac aby polatac razem.

Awatar użytkownika
xPrzymus
DCS Pilot

2018-07-26 14:08

Cześć wszystkim, z tej strony xPrzymus aka tootall. Swoją przygodę z virtualnym lataniem zaczynałem od fsa 98. Raz wracałem do tego hobby raz się oddalałem ze względu na czas. W ostatnich latach czynnie latałem w armie 3 coop w grupie ACC, w fsx oraz x-plane. DCA mam od chyba 3 lat i zaczynałem od lotów na Su-27 (tylko rekreacyjne loty), black Shark oraz Su-25 (trochę online trochę rekreacyjnie). Od dwóch miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem Av-8b N/A i chciałbym poprawić swoje umiejętności jak i dobrze się bawić latając w grupie. Prawdopodobnie niedługo kupię persian gulf, a może nawet skuszę się na F-18. Pozdrawiam wszystkich czytających ten post oraz do zobaczenia na tsie.

gumiss
DCS Pilot

2018-08-06 16:21

Cześć wszystkim, jestem Krzysiek, mam 30 lat :D i zaczynam przygodę z DCS (obecnie posiadam F-15). Wcześniej latałem trochę w P3D.

Awatar użytkownika
Grooz
DCS Pilot

2018-08-06 16:27

Witamy w grupie :) Jeśli potrzebujesz pomocy , masz pytania to śmiało . Jesteśmy tu żeby sobie pomagać i wzajemnie nauczać :)

Ronan
DCS Pilot

2018-08-12 22:44

Cześć Czołem

No więc mam 35 Lat. Zaczynałem od symulatorów na Comodore c64 (już nie pamietam nazw) Na PC głownie latałem na ruskim serwerze Warbirds II gdzie spędziłem tam dobre parych lat. Od tamtego czasu F22 ADF + w późniejszym czasie F22 TAW - również kuupa godzin. Jak się symulatory zestarzały to zrobiłem sobie przerwe i latałem rekreacyjnie w IL2 oraz Flight sim 2014 i PMDG 747. No a teraz zakupłem DCSa- na pierwszy rzut poszedł AV-8b gdzie jest niestety jeszcze niedopracowany ale porwał mnie bez reszty. W dniu wczorajszym zakupiłem Horneta, ale puki co pierw przemiele Harriera :)

W życiu prywatnym mam żone, 2 córki i pracuje jako Kierownik IT w banku.

Do zobaczenia

ODPOWIEDZ