Witam Cię!
Gildia.org jest platformą do wspólnych rozgrywek różnych klanów, grup oraz ekip skupionych wokół tematyki mil-sim. Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności.

Więcej nt. założeń tego serwisu przeczytasz tutaj.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ).

Admin Gildii

ZAPROSZENIE: Defilada powietrzna 11 List

Między-grupowe forum społeczności związanej z symulatorem DCS World (Digital Combat Simulator).
Awatar użytkownika
Orzel
Rejestracja: 2018-07-19 20:27
DCS Pilot

2018-07-21 19:56

Wklejam swój post z forum iłkowego:
W tym roku mamy okrągłą setną rocznicę odzyskania niepodległości i 100-lecie naszego lotnictwa i z tej okazji chciałbym zorganizować przy WASZEJ pomocy i przy WASZYM współudziale defiladę powietrzną. W oparciu o wszystkie moduły DCS-a preferowane były by statki powietrzne na których latali, lub latają polscy lotnicy tzn.: Spitfire IX, P-51 Mustang, MiG-15, MiG-21, MiG-29, Mi-8. Wiem, że jest mod do Su-22, który też bardzo mile byłby widziany. Oczywiście wszystkie statki powietrzne musiały by być w polskich malowaniach. Nie wykluczam udziału w defiladzie innych typów statków powietrznych, które to "gościnnie" mogły by wystąpić.
Chciałbym, aby na każdy typ maszyny znalazło się minimum czterech chętnych, ale im więcej tym lepiej. Wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w tej imprezie proszę o zgłaszanie się i określenie się na jakim typie statku powietrznego chcieliby lecieć. Można zgłosić kilka typów SP, wtedy byłaby większa możliwość przydzielenia do danej grupy.
Dalsze sprawy organizacyjne będą podawane w miarę zgłaszania się chętnych. Mile widziane są wszystkie podpowiedzi mogące pomóc w organizacji defilady.
Datę tej defilady proponuję oczywiście na 11 listopada 2018r.

Mam już kilkunastu chętnych z tamtego forum. Mam nadzieję, że i tutaj uda mi się znaleźć też takie osoby.

Awatar użytkownika
VladMordock
Admin gildia.org
Rejestracja: 2017-09-26 23:45
DCS Marshaller

2018-07-21 22:40

Pomysł zacny i pewnie będą chętni, jeśli jesteś zainteresowany moglibyśmy to w kalendarzu rospisać i zapisy na sloty ogarniać via gildiowy kakendarz. :)

Awatar użytkownika
VladMordock
Admin gildia.org
Rejestracja: 2017-09-26 23:45
DCS Marshaller

2018-07-21 22:48

PS. Nie wiem jak z infrastrukturą stoisz, ale myślę, że w razie potrzeby gildiowy dedyk dałby rade na to wydarzenie niezależnie od ilości chętnych. B)

ODPOWIEDZ