Witam Cię!
Gildia.org jest platformą do wspólnych rozgrywek różnych klanów, grup oraz ekip skupionych wokół tematyki mil-sim. Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności.

Więcej nt. założeń tego serwisu przeczytasz tutaj.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ).

Admin Gildii

tarcza balistyczna do ASG

BilLChoock
ASG Żołnierz

2018-06-03 19:07

Witam,
W najbliższym czasie mam zamiar samodzielnie zrobić tarcze balistyczną taka jak na załączonych zdjęciach.
jednak mam taki problem że nie wiem z czego można by zrobić obudowę wizjera, myślałem nad drukiem 3D ale mam obawy nie po baru strzałach może się rozpaść. Może macie jakieś pomysły jak to zrobić ? :D

Awatar użytkownika
Crash
ASG Żołnierz

2018-06-03 23:19

Jakaś sklejka czy jakiś inny kawałek drewna powinien być dosyć sensownym rozwiązaniem. Można by było zrobić profil z jakiegoś kawałka drewna, chyba nawet prostsze niż przygotowanie modelu.

BilLChoock
ASG Żołnierz

2018-06-03 23:26

ogólnie ze sklejki chcę całość wyciąć i obić materiałem sam wizjer już też myślałem żeby zrobić ze zespawanych płaskowników ale jednak wykonanie go też z sklejki wydaje się prostsze tylko czy da się ją pomalować jakąś farbą żeby przypominała metal ?

ODPOWIEDZ