Witam Cię!
Gildia.org jest platformą do wspólnych rozgrywek różnych klanów, grup oraz ekip skupionych wokół tematyki mil-sim. Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności.

Więcej nt. założeń tego serwisu przeczytasz tutaj.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ).

Admin Gildii

Joystick do latania

Planujesz zakupy, masz problemy z oprogramowaniem lub chcesz coś kupić/sprzedać ? T
Awatar użytkownika
Avantar
DCS Pilot

2018-08-10 19:51

Imho bez jakiejs formy head trackingu nie ma „pro” latania. Rozgladasz sie w walce A skrzydlowym, celem, panienkami na plazy.. to trwa ulamki sekund i zaden przycisk tego nie zastapi. Sam uzywqm track ir, ktory jest rozwiazaniem „komercyjnym” i sprawdzonym ale jak bylo w poprzdnim poscie free track tez dziala super. Uzywam do tego jednego monitora 27” i zamiennie oculusa (wtedy ofc bez track ir)

gorzasty
DCS Pilot

2018-08-10 22:58

Ja używam Rifta. Ma swoje wady o których można na necie przeczytać, ale nigdy już nie wrócę do monitorów. Dla mnie vr wygrywa.
Dobry wybór Vlad. Są lepsze konstrukcje niż Warthog, ale droższe i od ruskich trzeba ciągnąć. Sam mam ten joy z przedłużką 12cm i sobie chwalę. Przepustnicę to wolałem od x55 wziąć. Długo by pisać, ale taki zestaw mi bardzo odpowiada. Warto też do pedałów dołożyć. Ja wybrałem crosswindy. Precyzyjne, ciezkie i płynne. Raz wylozysz kasę i masz klasę sprzet na wieki.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ