SGPSz: Intergracja Mi-24 & AH-64D

Plany nadchodzących lotów - forum otwarte dla wszystkich
Post Reply
User avatar
Andrut
Posts: 159
Joined: 2020-04-01 08:07

Flights: 69 (200hs)
Specialized in: Mi-24P Pilot



Gildia Pilot

SGPSz Oficer

Image Czołem Piloci,

W związku ze znikomym zainteresowaniem poniedziałkowego wydarzenia zmieniam format wydarzenia i zakres działania. Mianowicie, jeżeli będą osoby chcące się szkolić z obsługi dolnej kabiny śmigłowca Mi-24 to będzie taka możliwość. Będzie osoba ogarniająca temat i będzie gotowa do przekazania swojej wiedzy na temat obsługi ww. kabiny.

Natomiast, jeżeli nie będzie zainteresowanych, przystąpimy w pełnym składzie do integracji w działaniu załóg śmigłowców Mi-24, Mi-17 z śmigłowcami AH-64D oraz UH-60L.

Zadanie ma na celu wypracowanie technik współpracy przy wykonywaniu zadań bojowych. W ideale ćwiczenia powinny odbywać się w załogach minimum dwuosobowych. Ćwiczenia odbędą się na poligonie. Przewidziane zadania to:
-przeprowadzenie ataku na posterunek drogowy
-patrol wzdłuż drogi
-CAS
-MEDEVAC

Nie będzie to czysta symulacja, będą to zadania dynamiczne, czyli przeciwnik będzie odpowiadał ogniem. Zadania mają nacelu wypracowanie wspólnej taktyki do prowadzenia działań na misjach HRP. W trakcie wydarzenia obowiązują zasady HRP.

UWAGA! Aby wziąć udział w wydarzeniu wymagany jest MOD: UH-60L
Last edited by Andrut on 2023-10-11 20:32, edited 1 time in total.

User avatar
Andrut
Posts: 159
Joined: 2020-04-01 08:07

Flights: 69 (200hs)
Specialized in: Mi-24P Pilot



Gildia Pilot

SGPSz Oficer

UWAGA!

ZMIANA CHARAKTERU WYDARZENIA!

PROSZĘ PRZECZYTAĆ UWAŻNIE PIERWSZY POST!

User avatar
Andrut
Posts: 159
Joined: 2020-04-01 08:07

Flights: 69 (200hs)
Specialized in: Mi-24P Pilot



Gildia Pilot

SGPSz Oficer

Wydarzenie ma na celu integrację w działaniu załóg śmigłowców Mi-24 z śmigłowcami AH-64D.
Szczegóły wkrótce!

User avatar
Andrut
Posts: 159
Joined: 2020-04-01 08:07

Flights: 69 (200hs)
Specialized in: Mi-24P Pilot



Gildia Pilot

SGPSz Oficer


Post Reply