Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych dot. wiedzy lub umiejętności (zasady społeczności). Wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany, zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

Image Note for non-polish speaking pilots: during account registration, please put all the details about why would you like to join our community or short note that you are registering an account for the Joint Ops .

If you are interested in Join Ops operations please get in contact with us via contactadmin , the account creation is not required .

Amnestia 2021
Od 28 sierpnia, przez jeden miesiąc administracja będzie rozpatrywać wnioski o reaktywację od osób, na które nałożony został ban bezterminowy. Wystarczy wyrazić chęć powrotu przez wysłanie krótkiej, konkretnej wiadomości na contactadmin lub przez Discord, do któregoś z Marshallerów.

Zdjęcie bana nie jest automatyczne. Ponieważ zależy nam na tym, żeby członkowie społeczności w codziennej interakcji nie byli narażeni na pewne konkretne kategorie zachowań, administracja zastrzega sobie prawo do odrzucenia wniosku bez możliwości apelacji. Szczególnie w przypadkach gdy nałożony ban miał związek z:

a) wyrażaniem niepohamowanej agresji wobec innych członków społeczności, tak w komunikacji publicznej jak i prywatnej.
b) Nieproporcjonalnym używaniem wulgaryzmów w ogólnodostępnych kanałach komunikacji, mimo powtarzających się upomnień ze strony administracji.
c) Był związany z jednoznacznym, a nie domniemanym, propagowaniem wszelkiego rodzaju ideologii totalitarnych lub innych idei jednoznacznie społecznie nieakceptowanych, tj. związanych z naruszaniem własności lub integralności cielesnej.

Liczymy, że osoby reaktywowane w procesie amnestii znajdą sobie trwałe miejsce w społeczności ale zaznaczamy, że przypadki recydywy będą rozwiązywane szybko i tym razem definitywnie.

Z pozdrowieniami!
Ekipa Gildia.org
  •  Information