Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World 2.5 Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych (REKRUTACJA), wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany, zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

Image Note for non-polish speaking pilots: during account registration, please put all the details about why would you like to join our community or short note that you are registering an account for the Join Ops use into the "Interested in" field .

If you are interested in Join Ops operations please get in contact with us via contactadmin , the account creation is not required .

Dni Nato... 2012

Forum o wszystkim związanym z DCS - forum publicznie dostępne oraz otwarte dla wszystkich.
Post Reply
User avatar
VladMordock
Moderator
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 55 (104hs)
Specialized in: M-2000CGildia Marshaller

2018-10-24 22:15

Zdjęcia mocno leciwe, ale skoro poproszono mnie o utworzenie tematu i prośbę spełniłem, to nie mogę powstrzymać się przed wrzuceniem moich fotek sprzed lat... ;)

Image

Image

Image

Image

Image

User avatar
Edelmann
Joined: 2018-06-19 10:40

Flights: 2 (5hs)
Specialized in: UczestnikGildia Rentier

2018-11-26 23:14

Hehe!, jak świetnie że tu też jest wątek "fotoloto" . Sorry, ale myślałem że pstrykacze na tego typu forach to gatunek wymierający.
Jako że Vlad zapodał temat z NATO Days 2012 , dlatego też z racji,że byłem na owej edycji ośmielę się zapodać swoje pstryki, nie tworząc bezsensownie nowego tematu.
Ale to było cholera dawno!
Kilka wybranych:
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Jeśli zdjęcia za duże ( choć wówczas robiłem - jak teraz uważam- zbyt małe fotki , to proszę o to by dać znać . Przyznaję - nie doczytałem o ograniczeniach forum w tym zakresie ( wielkość zamieszczanych obrazków ).

Post Reply