Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World 2.5 Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych (REKRUTACJA), wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

Dni Nato... 2012

Miejsca dla fanów spottingu
Awatar użytkownika
VladMordock

Gildia Pilot

2018-10-24 22:15

Zdjęcia mocno leciwe, ale skoro poproszono mnie o utworzenie tematu i prośbę spełniłem, to nie mogę powstrzymać się przed wrzuceniem moich fotek sprzed lat... ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Edelmann

Gildia Spotter

2018-11-26 23:14

Hehe!, jak świetnie że tu też jest wątek "fotoloto" . Sorry, ale myślałem że pstrykacze na tego typu forach to gatunek wymierający.
Jako że Vlad zapodał temat z NATO Days 2012 , dlatego też z racji,że byłem na owej edycji ośmielę się zapodać swoje pstryki, nie tworząc bezsensownie nowego tematu.
Ale to było cholera dawno!
Kilka wybranych:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jeśli zdjęcia za duże ( choć wówczas robiłem - jak teraz uważam- zbyt małe fotki , to proszę o to by dać znać . Przyznaję - nie doczytałem o ograniczeniach forum w tym zakresie ( wielkość zamieszczanych obrazków ).

ODPOWIEDZ