Strona 1 z 1

gildia.org

: 2017-10-01 21:05
autor: VladMordock
Witaj!

Skoro nas znalazłeś(-aś) i szczęśliwie tu dotarłeś(-aś) to pora na kilka słów wyjaśnienia.

Mając już swoje lata na karku oraz sporo doświadczeń związanymi z grami online wraz z różnymi społecznościami oraz wielu znajomych w wieku 25+, którzy - podobnie jak my - dzielą pasję do wspólnego latania online, postanowiliśmy stworzyć miejsce które zjednoczy polską scenę DCS World.

Z założenia gildia.org ma być platformą do wspólnych rozgrywek indywidualnych pilotów oraz różnych eskadr oraz skupionych wokół szeroko pojętej tematyki wirtualnego lotnictwa.

Obecnie jesteśmy nastawieniu głownie na bojowe latanie z zachowaniem wyważonych zasad Role-Play. Z jeden strony chcemy "bawić się" w symulowanie prawdziwych działań, z drugiej jednak strony procedurami oraz tzw. "progiem wejścia" nie chcemy odstraszać początkujących pilotów oraz osób nie związanych zawodowo z lotnictwem/wojskiem.

Zachęcamy wszystkich do rejestracji (ucp.php?mode=register) na forum, zapoznania się z dostępnymi tu materiałami oraz dołączenia do naszych rozgrywek. Staramy się robić wszystko, aby każdy chętny znalazł swoje miejsce na naszym wycinku wirtualnego nieba. :D

Jeśli jeszcze Cię nie przekonaliśmy to zapraszamy na nasz kanał YouTube - https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg .

Pozdrawiamy,
Administracja

Obrazek