Wyniki Ankiety - Zmiany w Armie

Kącik niedzielnych fanów ArmA3 - zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnych rozgrywek

Image

Moderators: SQ_Arma_XO, SQ_Arma_CO

Locked
User avatar
ElSanchoPancho
Posts: 176
Joined: 2019-12-04 19:32

Flights: 111 (352hs)
Specialized in: ATC / AWACSGildia Pilot

3ES Commanding Officer

SN-42 Executive Officer

A3 Executive Officer

Dziękujemy serdecznie za poświęcony czas i odpowiedzi w ankietach. Były one dla nas bardzo pomocne, wiele rzeczy wzięliśmy pod uwagę, dodatkowo staraliśmy się wsłuchać w głos graczy, którzy co jakiś czas, czy to przy misjach, czy poza nimi, dawali nam feedback.

Zauważyliśmy, że z czasem liczba graczy spadła, a zapewne miały na to wpływ ostatnie zmiany. Po kilku dyskusjach odnośnie do tego, co się dzieje z ArmA, postanowiliśmy, że zrobimy mały rollback. Będziemy wracać do poprzednich ustawień medycznych, zredukujemy również paczkę modów, gdzie wrócimy do jednej, stałej, pozbywając się również contentu, który nie był bądź był bardzo rzadko wykorzystywany. Zdajemy sobie również sprawę, że sama paczką modów oraz jej zawartość również była problemem, dlatego mamy nadzieje, że ostateczna zmiana spełni wymagania wszystkich. Chcemy też wprowadzić dla niej „okres testowy”, tak by zebrać dodatkowy feedback ,i po zebraniu opinii o paczce nie będzie ona zmieniana i zostanie z nami na długi czas.

Planujemy również przeprowadzić treningi związane z taktykami, dlatego też zachęcamy do zapisywania się na nie, jak również, osoby chętne, zachęcamy do pomocy. Pamiętajcie, że wspólnie uda nam się stworzyć ciekawą społeczność, a bez was jej nie będzie.
Zachęcamy również do tworzenia misji w Armie. Niestety tylko kilka osób tworzy u nas misję, czasem ze względu na brak czasu nie jesteśmy w stanie stworzyć odpowiednio często wydarzeń na tyle, by misje pojawiały się regularnie i były w jakiś sposób ciekawe. Zdajemy sobie również sprawę, że chcecie większej różnorodności, dlatego z czasem będziemy starali się wprowadzać inny typ misji.Jeżeli potrzebujecie pomocy w tworzeniu misji zawsze możecie się podpytać obecnych mission makerów ,a na pewno wam pomogą.

Zachęcamy również do kontaktu, osoby, które nie wzięły udział w ankiecie, a mogą dla nas poświęcić 5/10 min, jeszcze raz serdecznie prosimy o jej wypełnienie. Każdy głos się liczy i jest ważny, jak i ma wpływ na to, co się dzieje.

Więcej informacji podamy w najbliższym czasie.Zapraszam do komentowania w temacie ArmA3: Dyskusja o Wszystkim.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że zobaczymy się jeszcze na wirtualnej strzelnicy.

<3 Kiowa Warrior


Potężny Setup:
Nowy Setup Taki mocny ze nie trzeba wymieniac.DCS dalej dobrze dziala.
Dlaczego tak dobrze mi działa DCS?
Locked