[2020-06-14 20:30] Red Hammer 3 - Rolling Thunder

Moderators: SQ_Arma_CO, SQ_Arma_XO

Post Reply
User avatar
TigeR
Posts: 145
Joined: 2019-07-02 12:14

Flights: 34 (174hs)
Specialized in: Mirage M-2000C



Gildia Rentier

RED HAMMER 3 - ROLLING THUNDER Image
Sytuacja na południu jest dla nas bardzo dobra. Szybko zajęliśmy wyznaczone cele, straty były stosunkowo małe przy tego typu operacji, morale wysokie, dlatego dowództwo wysyła nas na północ.
Zespół Alpha startuje z małej wyspy. Opuszczona przez rdzennych mieszkańców wyspa, zarówno przez cywili jak i wojsko, posiada jednak sprawne lotnisko, dlatego nasze siły zdecydowały się ją zająć zaraz na początku operacji Red Hammer. Alpha ma do dyspozycji sporo skrzynek z amunicja i medykamentami. Po przygotowaniu się do misji zostaną przetransportowani przez pilotów śmigłowcem Mi-8 (jednorazowy rzut) bądź Mi-24G (transport na dwa razy). Dodatkowo dysponują ciężkim karabinem KORD.
Piloci zapewniają transport piechocie, zapewniają jej wsparcie (piloci podlegają pod zespół Alpha) i w razie czego transport. W przypadku pilnego wezwania, mogą zostać wysłani w celu szybkiego transportu do Specnazu. Mają do dyspozycji śmigłowce Mi-8, Mi-24G, Mi-28N.
Specnaz zaczyna już na terenie wroga. Założyli mały obóz w lesie, wcześniej pełnili rolę zwiadowców na tym terenie. Maja do dyspozycji medykamenty oraz amunicję.


Image


Stan personalny:

Specnatz
Strzelec (TNT)
Strzelec (TNT)
Strzelec (TNT)
Medyk (Uprawnienia - Doktor)
Marksman (SVD)

Alpha
Dowódca operacji
Podoficer
Strzelec MG
Strzelec AT
Medyk (Uprawnienia - Medyk)
Strzelec (KORD Tipod)
Podoficer
Strzelec MG
Strzelec AT
Medyk (Uprawnienia Medyk)
Strzelec (KORD Gun)

Helka
Pilot (Uprawnienia - Inżynier)
Pilot (Uprawnienia - Inżynier)

Plan ataku.
Alpha w pierwszej kolejności musi oczyścić miasteczko Lolisse, następnie kierować się na wschód i zająć mały obóz przeciwnika, który znajduje się nieopodal miasta. Następnie kieruje się w stronę lotniska, które jest głównym celem misji.

Image
Piloci zapewniają wsparcie z powietrza oraz ostrzegają o wszelkich zagrożeniach Alphe.

Specnaz ma za zadanie zniszczyć pojazdy przeciwnika znajdujące się w bazie blisko lotniska. Zespół jest wyposażony w ładunki wybuchowe. Przede wszystkim muszą zostać zniszczone pojazdy pancerne, opcjonalnie ciężarowe, które znajdują się w okolicy. Następnie powinni wycofać się na bezpieczne pozycję. Zespół w początkowym etapie misji nie podlega pod Dowódcę operacji, ponieważ posiada niezależną misję do wykonania.

Dane wywiadowcze.
Loisse broni mały garnizon, który nie powinien stanowić problemu. W bazach blisko lotniska również znajdują się, wierząc doniesieniom Specnazu, małe siły przeciwnika, aczkolwiek przy pojazdach opancerzonych zauważono zwiększoną aktywność przeciwnika i duże transporty, dlatego nie możemy być w 100% czy nie zwiększył się tam garnizon.
Cały teren jest patrolowany przez 2/3 osoby zespoły, dlatego powinniśmy uważać przez cały etap misji.

Misję rozpoczynamy ok. 30 min przed wschodem słońca.

Powodzenia!

User avatar
TigeR
Posts: 145
Joined: 2019-07-02 12:14

Flights: 34 (174hs)
Specialized in: Mirage M-2000C



Gildia Rentier

Update

Post Reply