[2020-04-11 20:30] Operation Director

Moderators: SQ_Arma_XO, SQ_Arma_CO

Post Reply
User avatar
TigeR
Posts: 139
Joined: 2019-07-02 12:14

Flights: 32 (157hs)
Specialized in: M-2000CGildia Rentier

VFA-418 Pilot

A3 Commanding Officer

Altis, grecka wyspa, od wielu lat pod rosyjskim jarzmem. Kilka miesięcy temu powstawał tam ruch oporu, który był w stanie dostarczyć nam ważnych informacji wywiadowczych. Niedawno otrzymaliśmy informację na temat istotnych dokumentów, które posiada jeden wysokiej rangi oficer rosyjski. Są tam informacje związane z rozmieszczeniem S300 na wyspie wraz z ważnymi punktami logistycznymi oraz bazami. Nasze wstępne działania maja polegać na przechwyceniu tych dokumentów oraz wyeliminowaniu oficera, który również jest ważnym ogniwem w tej układance. Nie możemy pozwolić by udało mu się zbiec!

Cel:

- Wyeliminowanie oficera.
- Przechwycenie dokumentów.

Nasz cel znajduje się w mieście Athira, w jednej z willi, jest dobrze obstawiona, na ulicach jest wiele rosyjskiej piechoty, nawet specnazu. Poza tym, w miastach jest wiele uzbrojonej policji. Niestety, kolejnym minusem jest posterunek policji w okolicy, gdzie również, w przypadku problemów - a takie na pewno będą mieli Rosjanie - będą w stanie postawić w stan gotowości część posterunku i wysłać go do miejsca pobytu oficera. Dodatkowo teren posiada liczne posterunki, które są obstawione przez Rosjan, dlatego bez odpowiednich dokumentów, może być problem dostać się do miasta w którym znajduje się nasz cel.

Image

Jednak nasze dowództwo się na to przygotowało. Kilka tyg wcześniej wysłano kilku agentów, którzy mieli przedostać się na wyspę i wspierać działania partyzantów oraz zebrać potrzebne informację jak i zdobyć zaufanie lokalnych jednostek.
Oficjalnie, ci agenci są zatrudnieni w jednej z firm, która obsługuje ważne kompleksy przemysłowe dla Rosjan. Dzięki temu mogli się poruszać w miarę swobodnie po terenie na którym działali.

Nasza misja rozpoczyna się o godz. 4:30, powoli wstaje słońce, nie są wymagane noktowizory dla specjalsów.

Alpha:
Jako agenci przerzuceni wcześniej, zaczynacie misję w cywilnych ubraniach, jako pracownicy firmy transportowej. Musicie wyruszyć z miasta Lakka do pobliskiego kompleksu przemysłowego. Tam na was będzie czekać jednen z naszych ludzi. Bedzie miał przygotowany dla Was sprzęt oraz dodatkowe instrukcje wraz z dokumentami.
Po zaopatrzeniu się w odpowiedni ekwipunek, musicie przedostać się do miasta Athira, w którym znajduje się cel.

Image

Image

Image

Po wykonaniu zadania, zmierzacie w kierunku drużyny Delta.

Delta:
Zostaliście niedawno przerzuceni, w pełnym oporządzeniu. Dodatkowo partyzanci przerzucili dla Was wcześniej sprzęt, który tam wysłaliśmy, dlatego możecie dodatkowo się doposażyć na miejscu.

Zaczynacie na północ od miasta Athira. Musicie przebić się przez pobliskie patrole i dostać się do dużego kompleksu przemysłowego, fabryk - oznaczone wykrzyknikiem przy oznaczeniu Cover oraz Pick Up Zone. Po drodze Rosjanie rozstawiają mała stację radiową, możecie wyeliminować te cele, jednak nie używajcie ładunków wybuchowych na wczesnym etapie. Możecie to miejsce wysadzić w momencie kiedy Alpha będzie wycofywać się z miasta do waszej pozycji (Fabryka).
Waszym głównym zadaniem jest wyeliminowanie wroga na terenie kompleksu i zabezpieczenie terenu tak, by w momencie wycofywania się Alphy, zapewnić im bezpieczną drogę.

Image

Po wykonaniu zadania i zebraniu się obu drużyn, siły US wyślą po was śmigłowiec, który powinien was stamtąd zebrać,

Powodzenia!

User avatar
TigeR
Posts: 139
Joined: 2019-07-02 12:14

Flights: 32 (157hs)
Specialized in: M-2000CGildia Rentier

VFA-418 Pilot

A3 Commanding Officer

Update

Post Reply