[2020-10-29 20:30] Artillery Barrage

Moderators: SQ_Arma_XO, SQ_Arma_CO

Post Reply
User avatar
TigeR
Posts: 145
Joined: 2019-07-02 12:14

Flights: 33 (160hs)
Specialized in: M-2000CGildia Rentier

Artillery Barrage
Image

291 Brygada Artylerii jest już na miejscu i zabezpieczyła teren oraz rozłożyła cześć sprzętu. Cześć grupy. która znajduje się na przystani - małym punkcie rozładunkowym, musi zabezpieczyć artylerię do transportu oraz przewieźć ją do reszty brygady. Po dotarciu na miejsce, będą musieli dodatkowo rozłożyć artylerie, zapewnić jej amunicję (dwie ciężarówki amunicyjne będą również dostępne zaraz na początku misji) i być w ścisłym kontakcie z grupą szturmową. która będzie koordynować ostrzał. Dodatkowo oficer drużyny ma do dyspozycji wsparcie moździerzowe którym zarządza. Image
Image
Image
Image
Image
Image
19 Zmotoryzowana Dywizja Strzelców stanowi główny trzon uderzeniowy. Głównym celem jest baza militarna która znajduje się przy Pyrgos - stacjonują tam jednostki Marines, zaś samo miasto jest okopane przez siły Altis Armed Forces. Są to ostatnie jednostki, które nie zdążyły się ewakuować, a zostały zamknięte w kotle. Naszym głównym zadaniem jest wyeliminowanie Marines, którzy odpowiadają za pomoc w wydostaniu się pozostałych jednostek, następnie wejście do miasta.


Image

Wszelkie środki dozwolone, bombardowanie budynków cywilnych jest również wliczone w "straty". Dowództwa nie interesuje koszt, ważny jest rezultat i jak najmniejsze straty własne.

Przy ataku na miasto otrzymamy wsparcie:
- Call sign India - T-72B i T-72B3
- Call sign Foxtrot - Mi-28N
- Call sign Bravo - 2x BMP-3 Late + Piechota

START
Image
Image
Image
Image

Plan misji:

Drużyna artyleryjska:
Zabezpieczają działa i transportują w rejon działań, następnie rozkładają i wspierają ogniem drużynę uderzeniową. Odpowiadają również za logistykę - transport amunicji, naprawa czy zabezpieczenie dział.

Drużyna szturmowa:
Dozbrajają się, przejeżdżają w rejon działań. Mają do możliwości również inne bronie statyczne gotowe do transportu. Po dotarciu w rejon działań ściśle współpracują z jednostkami artyleryjskimi oraz zarządzają dostępnym wsparciem w celu zdobycia bazy i miasta.

Post Reply