[2020-10-19 20:30] Red Hammer 8 - Offensive

Moderators: SQ_Arma_CO, SQ_Arma_XO

Post Reply
User avatar
TigeR
Posts: 145
Joined: 2019-07-02 12:14

Flights: 34 (174hs)
Specialized in: Mirage M-2000C



Gildia Rentier

Image

Nazwa wydarzenia: [2020-10-19 20:30] RH 8 - Offensive

Data/godzina wydarzenia: 2020-10-19 20:30

Typ wydarzenia: Light Role Play

Organizator: TigeR

Serwer: Hostowane przez graczy

Sloty: 16/19

Lista slotów: KLIK

Sitrep: viewtopic.php?f=143&t=4157

Mapa:

Czas trwania: 140min.

Krótki opis:

Atak na stolicę, który zakończył się niepowodzeniem na północy zachęcił wojska koalicji do kontrakatu. US Marines wraz z grupa wsparcia uderzy na niedawno zajęte tereny przez wojska Federacji Rosyjskiej.

Lista obecności:

Obecni

User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier



Dzięki! Dobra ekipa, dobra zabawa - do następnego! :)

Kontakt z administracją (Marshallers) via contactadmin.
Dodawanie odznaczeń do profilu viewtopic.php?p=2106#p2106 .
User avatar
mattpo
Posts: 3
Joined: 2017-09-26 23:47
Contact:




Gildia Spotter

NEWBIE Spotter

Raport z misji

Skład drużyny
Charlie - sgt mattpo
Charlie - lcpl Merlin
Charlie - lcpl Beskid
Charlie - cpl FastDust

Po przegrupowaniu się nielicznych oddziałów USMC pod dowództwem 1LT Talbot'a z wsparciem M1A2 US Army, w miasteczku Trinite.
Zadania powierzone przez HQ były jasne, wesprzeć kontrnatarcie wojsk sprzymierzonych, przesunąć linię frontu na południe.

Po komunikacie radiowym, który dał nam zielone światło do działań, wraz z moim oddziałem wyruszyliśmy stroną wschodnią od miasteczka, w celu znalezienia dogodnego miejsca na spot miasteczka.

Po przekazaniu Spotrepu, rozpoczęła się kolejna faza natarcia.
Wraz z wsparciem Zulu przeciwnik ponosił straty.
Do naszej pozycji dołączyłu Alpha i Bravo i rozpoczeliśmy marsz w kierunku miasteczka.

Następną fazą było wsparcie ZULU, zabezpieczenie zachodniej strony drogi (wschodniej strony pasma górskiego malden).
Elewacja terenu, liczne odłamy skalne dawały nam zdecydowaną przewagę i pewne schronienie, nad rozbitymi jednostkami przeciwnika.
Sprawne zajmowanie pozycji przez mój oddział i wprawne oko lcpl Marlina, spowodowały, że przeciwnik coraz częściej decydował się na odwrót, a kontakt ogniowy w naszym kierunku był sporadyczny.

Misja została wykonana, mój oddział bez strat własnych z tuzinami potwierdzonych zneutralizowanych kontaktów oraz 2 zneutralizowanymi pojazdami opancerzonymi przeciwnika.

Raport osobowy:
Uznanie dla Beskid który rzucony z kompanii logistycznej, gdzie pełnił rolę jako kucharz, pierwszy raz w życiu trzymajac wyrzutnię rakiet, neutralizował cele opancerzone przeciwnika, w akompaniamencie celnych serii operatora MG Merlina.
Oddział którym dowodziłem działał sprawnie, żołnierze celująco wypełniali powierzone im zadania. Jedynie cpl FastDust, nasz młody medyk, po misji został wysłany na obserwację psychiatryczną z podejrzeniem PTSD, na misji był karny i posłuszny lecz jego wola walki i rządza krwi budzi zastanowienie.

Sgt mattpo

Ps dzięki za misję, miły powrót do army po ponad 2 latach :)


Post Reply