Irańskie Su-33

Post Reply
User avatar
Talbot
Posts: 45
Joined: 2019-10-20 15:38

Flights: 6 (56hs)
Specialized in: AV-8B



Gildia Rentier

W oczekiwaniu na OH-58 i w przerwach między lekturą "Viper - Pilot F-16" i doskonaleniem umiejętności lataniem DCS'owym F-16 na prośbę kumpla przygotowałem 3 malowania dla Su-33 bazujące na schematach malowań używanych przez IRIAF na F-4, F-14 i Mig-21.

Szału nie ma bo bawiłem się po prostu bazą dostępną na stronie DCS'a ale efekt jest ciekawy głównie dlatego, że udało się podmienić skin pilota i zamiast Iwana mamy Abdula w oliwkowym kombinezonie z Irańskimi naszywkami ;)


Image


Image


Image




Tu macie link: https://www.digitalcombatsimulator.com/ ... s/3307608/

User avatar
Barus
Moderator
Posts: 1429
Joined: 2018-12-25 23:56

Flights: 218 (628hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Marshaller

VF-31 Executive Officer

492nd vFS Commanding Officer

Pierwsze malowanie jest "stare", teraz używają go chyba głownie F-4 i różne wariacje F-5. Mig-29 jak i Tomcaty maja malowanie na wzór tych dwóch kolejnych, ale jak chcesz to możesz zmodyfikować dwie rzeczy:
-Kolor łat (na drugim screenie jest zdecydowanie za żółty, zmodyfikował bym to co jest na pierwszym screenie przez lekkie przyciemnienie + dodanie malutko odcieniu żółtego, tak jak na screenach niżej)
-Wielkość łat (tutaj jeżeli chcesz to możesz przerobić, ale z tym będzie dużo roboty pewnie :p )

Image
Image
Image
Image

User avatar
Talbot
Posts: 45
Joined: 2019-10-20 15:38

Flights: 6 (56hs)
Specialized in: AV-8B



Gildia Rentier

Barus wrote: 2020-01-12 14:20 Pierwsze malowanie jest "stare", teraz używają go chyba głownie F-4 i różne wariacje F-5. Mig-29 jak i Tomcaty maja malowanie na wzór tych dwóch kolejnych, ale jak chcesz to możesz zmodyfikować dwie rzeczy:
-Kolor łat (na drugim screenie jest zdecydowanie za żółty, zmodyfikował bym to co jest na pierwszym screenie przez lekkie przyciemnienie + dodanie malutko odcieniu żółtego, tak jak na screenach niżej)
-Wielkość łat (tutaj jeżeli chcesz to możesz przerobić, ale z tym będzie dużo roboty pewnie :p )
Barus, doceniam zaangażowanie, ale No.1 miał właśnie tak wyglądać, co do kolorystyki No.3 - tutaj inspirowałem się starym malowaniem Irańskich Chengdu F-7N:

Image

Zaś No.2 to luźna adaptacja tego malowania:

Image


Więc tak - patrząc na to co Ty wygrzebałeś, to można by jeszcze sporo nad nimi popracować, ale patrząc na to co ja chciałem uzyskać efekt jest zadowalający :)

Post Reply