Jak NIE używać Fox-3 - przypadek 2

Moderator: Instruktor

Post Reply
User avatar
Foka
Posts: 605
Joined: 2020-06-12 01:01

Flights: 206 (465hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Instruktor

492nd vFS Pilot

Jako kontynuacja przypadku 1. - viewtopic.php?f=152&t=5037


Znowu poligon... Foka, czyli ja, po zakończeniu SEAD jest Arizona (state 2-0-2) i RTB. Chmara myśliwców rzuca się na jedynego gracza po stronie Red.

Image

Po zestrzeleniu orientują się, że na plecach mają przeciwnika i na radiu pojawia się ślad paniki. Zawracam z założeniem, że z boku będę coś więcej widział, może pomogę.

Image

Jeden z czerwonych został zestrzelony, ale drugiego nie mogli namierzyć, ja go znalazłem, za to nie zdawałem sobie sprawy z dokładnego położenia swoich. Cała walka była również bez pokrycia AWACSa, namierzyłem cel, ale był żółty (czyli niezidentyfikowany), a wiedziałem, że w pobliżu są swoi. Przeszedłem w STT, krzyknąłem Raygun i sekundę później na radarze miałem identyfikację jako wróg. Jak widać odpaliłem Fox-3 w najgorszych możliwych warunkach - przed sobą jeden cel i trzech swoich. Strzelanie z Fox-3, nawet w STT jest bardzo niebezpiecznym błędem.

Image

Image

Wyłącznie dzięki szczęściu nas wszystkich rakieta doszła do właściwego kontaktu.

Image


ACMI

Code: Select all

https://drive.google.com/file/d/1TOwxj_L-JnaFs6vpo7BFJjy-nvDQtQ1j/view?usp=sharing

Post Reply