Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World 2.5 Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych (REKRUTACJA), wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

WEST vs EAST - PROLOG

Plany nadchodzących lotów - forum otwarte dla wszystkich
Awatar użytkownika
Krzychoo
Rejestracja: 2018-06-21 16:29

Gildia Pilot

M17 Pilot Mi17

2019-06-16 16:18

Znudzony tymi samymi lotniskami, tym samym terenem oraz tymi samymi przeciwnikami postanowiłem zrobić coś zupełnie innego. Mam nadzieję że i was również zainteresuje swoją alternatywną wariacją współczesności. Podzieliłem wszystkie kraje biorące udział na muzułmańskie i niemuzułmańskie. Tak utworzone sojusze spotkają się na polu walki. Należy liczyć się z tym, że w nadchodzących misjach przeciwnikiem będzie nie tylko rosyjski sprzęt ale także zachodni, przypisany w DCS-ie krajom muzułmańskim.

Doszło do tego czego od dawna oczekiwał cały świat. Doszło to wielkiej wojny pomiędzy cywilizacją zachodu a Islamem, który z niebywałą prędkością powiększa swoje przepastne imperium. Świat podzielił się na dwa obozy: WEST (sojusz cywilizacji zachodu - społeczeństw zbudowanych na chrześcijańskich wartościach, które nie poddały się fanatycznym zwolennikom Mahometa oraz Islamu, religii która połączyła wszystkie narody muzułmańskie wizją dominacji na całym świecie.

Nastały czasy niczym w Apokalipsie świętego Jana. Wygra tylko jedna strona, nikt nie pozostanie obojętny ani neutralny wobec nadchodzącego globalnego konfliktu

OPIS:
WEST -cywilizacja zachodnia reprezentowana przez Stany Zjednoczone, Rosję oraz te kraje europejskie, które nie poddały się islamizacji poprzez masowe przyjmowanie imigrantów
EAST - wszystkie kraje islamskie występujące w DCS jako muzułmańskie oraz kraje europejskie, które poprzez napływ imigrantów stopniowo stały się częścią kalifatu
STREFA BUFOROWA - tereny kaukaskiego teatru wojennego, które uchodzą za niczyje, czyli takie które nie są w długotrwałym posiadaniu przez żadną ze stron. Tereny te są celem obu stron konfliktu, lecz mimo zażartych walk i przechodzenia z rąk do rąk nie należą na stałe do nikogo.

Awatar użytkownika
Sowin
Rejestracja: 2018-07-02 12:40

Gildia Pilot

313 Pilot

2019-06-16 17:15

Gdybym miał tu zamieszkać to pewnie wybrał bym strefę buforową :) A tak przy okazji zachodnia cywilizacja nie może obejść się bez lotniskowca.

ODPOWIEDZ