Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World 2.5 Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych (REKRUTACJA), wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

Ekipa do zadań specjalnych

Plany nadchodzących lotów - forum otwarte dla wszystkich
Awatar użytkownika
Orzel
Rejestracja: 2018-07-19 20:27

Gildia Pilot

M17 Pilot Mi17

2019-02-10 16:29

Loty szkolne.
W trakcie lotów, będą wykonywane ćwiczenia w lotach grupowych śmigłowcami transportowymi (Mi-8, UH-1) na małej wysokości z lądowaniami w terenie przygodnym. W trakcie ćwiczeń będzie stopniowana trudność lądowisk, od terenu otwartego po lądowania na budynkach oraz na lądowiskach ograniczonych wysokimi przeszkodami.
Śmigłowce bojowe (K-50, Gazelle) będą trenowały osłonę śmigłowców transportowych.
Wymagana podstawowa znajomość obsługi wybranych przez siebie maszyn oraz obsługo SRS.
Mile widziane polskie malowania dla Mi-8MTV2 oraz dla UH-1.

Alkohol to śmierć, a polski lotnik śmierci się nie boi :twisted:
Awatar użytkownika
Krzychoo
Rejestracja: 2018-06-21 16:29

Gildia Pilot

M17 Pilot Mi17

2019-02-10 17:16

Dla wszystkich zainteresowanych lataniem śmiglakami oto linki do polskich skórek dla mi 8 i UH 1H. Zachęcam do pobrania ponieważ zrobią fajny klimacik. Ja pobrałem i jestem w pełni zadowolony z efektu

http://www.lockonfiles.com/files/file/2 ... -skinpack/
http://www.lockonfiles.com/files/file/2 ... -skinpack/

ODPOWIEDZ