Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World 2.5 Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych (REKRUTACJA), wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

War on Terror - DARKFALL

Plany nadchodzących lotów - forum otwarte dla wszystkich
Awatar użytkownika
Krzychoo
Rejestracja: 2018-06-21 16:29

Gildia Pilot

2019-02-20 23:25

"WAR ON TERROR – DARKFALL"

Dzięki ponadludzkiemu wysiłkowi oraz ofierze wielu żołnierzy, siłom sprzymierzonym udało się zepchnąć Kalifat Kaukazu do niebytu. Starci w proch, zdziesiątkowani, pozbawieni zaawansowanego sprzętu i ludzi schronili się w górach gdzie pragną przeczekać ciężkie dla nich chwile i snując marzenia o powrocie krwawego Kalifatu. Póki co islamscy fundamentaliści nie stanowią realnego zagrożenia. Trzeba to wykorzystać by zniszczyć ostatnie bastiony Kalifatu Kaukazu. Tymczasem na horyzoncie pojawił się nowy przeciwnik.....
....Wiele potwierdzonych źródeł donosi o tym, że Abchazja, przy wyraźnej pomocy ze strony Federacji Rosyjskiej, chce wykorzystać chaos w Gruzji by odzyskać niepodległość i włączyć się do Rosji. Władze w Tibilisi traktują owo zagrożenie bardzo poważnie wiedząc, że są zbyt wyczerpani konfliktem z islamistami by móc teraz skutecznie prowadzić działania wojenne w Abchazji.

ZAPRASZAM DO POBRANIU SKÓREK DO MI – 8 JAK KTOŚ JESZCZE NIE MA (PAKIET ZAWIERA CHYBA WSZYSTKIE POLSKIE MALOWANIA):

http://www.lockonfiles.com/files/file/2 ... -skinpack/

Obrazek

START MISJI: 19 lutego 1999 r. Godz. 22:48
POGODA: temp -4 st. C, umiarkowane zachmurzenie, podstawa 1400 ft, wiatr: at GRND 3 m/s 308 st, at 2000m 5 m/s 130 st, at 8000 m 7 m/s 206 st.

ZADANIA:
BEEPER 1/PONTIAC 1/FORD 1:
Działając wspólnie i w porozumieniu przeprowadzicie desant gruzińskich oddziałów rozpoznania na terytorium Abchazji by ci mogli ocenić sytuację przy granicy i oszacowac ich oddziały wojskowe. Po starcie udacie sie na lotnisko cywilne niedaleko Kutaisi (PICKUP – WPT1) gdzie BEEPER załaduje czekającą tam na niego piechotę. A następnie udacie sie na teren przygraniczny gdzie w trzech ustalonych punktach (WPT 2, 3, 4) dokonacie ich desantu. Loty PONTIAC oraz FORD (AA) zadbają o to by nic nie przeszkodziło wam w misji zarówno z lądu i powietrza, choć nie przewidujemy żadnych zagrożeń. Życie jednak potrafi zaskakiwać więć bierzemy pod uwagę każdą ewentualność ... pamiętajcie aby nie lecieć zbyt wysoko i trzymać zwartą formację, a wszystko powinno pójść "jak z górki". Po wykonaniu misji powrócicie na lotnisko w Kutaisi. W przypadku awaryjnych sytiacji możecie lądować na lotnisko w Senaki.

WPT: 1(PICKUP) – 2 (DROP1) – 3 (DROP2) – 4 (DROP3) – 5 RTB (KUTAISI)

DODGE 1:
Uderzycie na cele naziemne w miejscowości Dzhahunderi. Priorytetem są czołgi i pojazdy opancerzone. O sukcesji misji zostaniecie poinformowani komunikatem z dowództwa. Zagrożenie dla was jest niewielkie bowiem nieprzyjaciel posiada tam jesynie ZSU na Uralach. Jakiekolwiek raporty zaprzeczają jakoby znajdowała sie tam inna niż wymienieona wcześniej OPL. Ukształtowanie terenu, na którym znajdują sie cele są na ich korzyść. Jest to górski, ciężko dostępny teren. Do waszej dyspozycji oddany został tanker (ARCO) W razie sytuacji awaryjnej waszym lotniskiem zapasowym jest baza w Senaki.

WPT: 1(TANKER)- 2(TARGET)

BOAR 1:
Po starcie z bazy VAZIANI udacie się pod granice z Federacją Rosyjską gdzie uderzycie w islamskich terrorystów ulokowanych w górskich, trudno dostępnych miejscowościach Garbani WPT 2 (TGT1) oraz Kazbegi WPT3 (TGT2) gdzie zlikwidujecie cele (czołgi i pojazdy zmech – priorytet) o powodzeniu misji zostaniecie powiadomieni komuniktek z dowództwa. Obrona przeciwlotnicza jest znikoma (jedyne zagrożenie to ZSU 23 na Uralach). Do waszej dyspozycji oddany został tanker Shell, z któego możecie korzystać wedle uznania.

WPT: 1 – (IP) – 2 (TGT1) – 3 (TGT2) – 4 (RTB)
CHEVY 1:
Waszym zadaniem bedzie patrolowanie gruzińskiej przestrzeni powietrznej pomiędzy WPT 1,2,3,4. Przechwycicie obce statki powietrzne naruszające przestrzeń powietrzną, bądź likwidować nieznane cele powietrzne, zdarzało się że terroryści Kalifatu Kaukazu używali przejętych śmigłowców do własnych celów. Do waszej dospozycji oddany został tanker (ARCO) Wasz patrol zostanie zakończony w chwili gdy lot BEEPER szczęśliwe zdesantuje wszystkich żołnierzy. Waszym lotniskiem zapasowym bedzie baza w Senaki. Zagrożenie: nieznane.


RADIO:
================================
KUTAISI | 134 MHz | 44X (KTS) | ADF: 477.00
VAZIANI | 140 MHz | 22X (VAS) |
LHA - 1 | 129.500 MHz | 55X (TRW)
ZAPAS: SENAKI | 132 MHz | 31X | ADF: 688.00

AWACS - OVERLORD | 251 MHz |
KC135 MPRS ARCO | 255 MHz | 4X (ARC) | 22k ft
KC135 SHELL | 257 MHz | 79X (SHL) | 15k ft
================================
BEEPER 1/PONTIAC1/FORD1: 122.500 MHz
DODGE 1: 131.000 MHz
BOAR 1: 30
CHEVY 1: 128.000 MHz
WSPÓLNE: 251.000 MHz
================================

ODPOWIEDZ