Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World 2.5 Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych (REKRUTACJA), wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany, zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

Image Note for non-polish speaking pilots: during account registration, please put all the details about why would you like to join our community or short note that you are registering an account for the Join Ops use into the "Interested in" field .

If you are interested in Join Ops operations please get in contact with us via contactadmin , the account creation is not required .

WEST vs EAST - PROLOG

Plany nadchodzących lotów - forum otwarte dla wszystkich
Post Reply
Krzychoo

Flights: 90 (185hs)
Specialized in: Mi-8MTV2

Gildia Pilot

Mi17 Pilot Mi17

SoM Pilot

2019-06-16 16:18

Znudzony tymi samymi lotniskami, tym samym terenem oraz tymi samymi przeciwnikami postanowiłem zrobić coś zupełnie innego. Mam nadzieję że i was również zainteresuje swoją alternatywną wariacją współczesności. Podzieliłem wszystkie kraje biorące udział na muzułmańskie i niemuzułmańskie. Tak utworzone sojusze spotkają się na polu walki. Należy liczyć się z tym, że w nadchodzących misjach przeciwnikiem będzie nie tylko rosyjski sprzęt ale także zachodni, przypisany w DCS-ie krajom muzułmańskim.

Doszło do tego czego od dawna oczekiwał cały świat. Doszło to wielkiej wojny pomiędzy cywilizacją zachodu a Islamem, który z niebywałą prędkością powiększa swoje przepastne imperium. Świat podzielił się na dwa obozy: WEST (sojusz cywilizacji zachodu - społeczeństw zbudowanych na chrześcijańskich wartościach, które nie poddały się fanatycznym zwolennikom Mahometa oraz Islamu, religii która połączyła wszystkie narody muzułmańskie wizją dominacji na całym świecie.

Nastały czasy niczym w Apokalipsie świętego Jana. Wygra tylko jedna strona, nikt nie pozostanie obojętny ani neutralny wobec nadchodzącego globalnego konfliktu

OPIS:
WEST -cywilizacja zachodnia reprezentowana przez Stany Zjednoczone, Rosję oraz te kraje europejskie, które nie poddały się islamizacji poprzez masowe przyjmowanie imigrantów
EAST - wszystkie kraje islamskie występujące w DCS jako muzułmańskie oraz kraje europejskie, które poprzez napływ imigrantów stopniowo stały się częścią kalifatu
STREFA BUFOROWA - tereny kaukaskiego teatru wojennego, które uchodzą za niczyje, czyli takie które nie są w długotrwałym posiadaniu przez żadną ze stron. Tereny te są celem obu stron konfliktu, lecz mimo zażartych walk i przechodzenia z rąk do rąk nie należą na stałe do nikogo.

Sowin

Flights: 47 (100hs)
Specialized in: F/A-18C

Gildia Pilot

VFA313 Pilot

2019-06-16 17:15

Gdybym miał tu zamieszkać to pewnie wybrał bym strefę buforową :) A tak przy okazji zachodnia cywilizacja nie może obejść się bez lotniskowca.

Post Reply