WEST vs EAST - PROLOG

Plany nadchodzących lotów - forum otwarte dla wszystkich
Post Reply
User avatar
Krzychoo
Posts: 882
Joined: 2018-06-21 16:29

Flights: 237 (552hs)
Specialized in: Mi-8MTV2 Pilot



Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

Znudzony tymi samymi lotniskami, tym samym terenem oraz tymi samymi przeciwnikami postanowiłem zrobić coś zupełnie innego. Mam nadzieję że i was również zainteresuje swoją alternatywną wariacją współczesności. Podzieliłem wszystkie kraje biorące udział na muzułmańskie i niemuzułmańskie. Tak utworzone sojusze spotkają się na polu walki. Należy liczyć się z tym, że w nadchodzących misjach przeciwnikiem będzie nie tylko rosyjski sprzęt ale także zachodni, przypisany w DCS-ie krajom muzułmańskim.

Doszło do tego czego od dawna oczekiwał cały świat. Doszło to wielkiej wojny pomiędzy cywilizacją zachodu a Islamem, który z niebywałą prędkością powiększa swoje przepastne imperium. Świat podzielił się na dwa obozy: WEST (sojusz cywilizacji zachodu - społeczeństw zbudowanych na chrześcijańskich wartościach, które nie poddały się fanatycznym zwolennikom Mahometa oraz Islamu, religii która połączyła wszystkie narody muzułmańskie wizją dominacji na całym świecie.

Nastały czasy niczym w Apokalipsie świętego Jana. Wygra tylko jedna strona, nikt nie pozostanie obojętny ani neutralny wobec nadchodzącego globalnego konfliktu

OPIS:
WEST -cywilizacja zachodnia reprezentowana przez Stany Zjednoczone, Rosję oraz te kraje europejskie, które nie poddały się islamizacji poprzez masowe przyjmowanie imigrantów
EAST - wszystkie kraje islamskie występujące w DCS jako muzułmańskie oraz kraje europejskie, które poprzez napływ imigrantów stopniowo stały się częścią kalifatu
STREFA BUFOROWA - tereny kaukaskiego teatru wojennego, które uchodzą za niczyje, czyli takie które nie są w długotrwałym posiadaniu przez żadną ze stron. Tereny te są celem obu stron konfliktu, lecz mimo zażartych walk i przechodzenia z rąk do rąk nie należą na stałe do nikogo.

User avatar
Sowin
Posts: 257
Joined: 2018-07-02 12:40

Flights: 129 (312hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Rentier

No. 26 Sqn Commanding Officer

Gdybym miał tu zamieszkać to pewnie wybrał bym strefę buforową :) A tak przy okazji zachodnia cywilizacja nie może obejść się bez lotniskowca.

Post Reply