THE TWILIGHT OF THE EUROPEAN ORDER 01

Plany nadchodzących lotów - forum otwarte dla wszystkich
Post Reply
User avatar
Barus
Moderator
Posts: 1431
Joined: 2018-12-25 23:56

Flights: 218 (628hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Marshaller

VF-31 Executive Officer

492nd vFS Commanding Officer

Image
Kampania pomiędzy fikcyjnymi grupami BLUE CATO, RED CCCF oraz GREEN ISAC, rozgrywana w 1989 roku w chwili inwazji ISAC na Gruzję. Zachęcam do przeczytania briefingu do całej kampanii który stanowi niejako tło fabularne do wydarzeń które nadejdą w czasie kampanii i dodatkowo powinno rozwiać to wszelkie wątpliwości. Dodatkowo pragnę zaznaczyć to, że w samej misji będą znajdować się siły Blue oraz Red, nie oznacza że są oni swoimi przeciwnikami :).



OPIS KAMPANII:

https://docs.google.com/document/d/1UCu ... 34hmt3oi9u

BRIEFING:
https://docs.google.com/document/d/1YEr ... sp=sharing

Film promujący kampanię :



Właściwy briefing do misji pojawi się w swoim czasie.

User avatar
Barus
Moderator
Posts: 1431
Joined: 2018-12-25 23:56

Flights: 218 (628hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Marshaller

VF-31 Executive Officer

492nd vFS Commanding Officer

Końcowy układ slotów, zamieniono f15 na f18 dla Springfield 3

User avatar
Barus
Moderator
Posts: 1431
Joined: 2018-12-25 23:56

Flights: 218 (628hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Marshaller

VF-31 Executive Officer

492nd vFS Commanding Officer

Wstawiam częściowy bierfing WIP dla strony BLUE i RED, większość jest jeszcze w stanie Work In Progress ale mniej więcej można się zorientować o swoich zadaniach.
Link: https://docs.google.com/document/d/1YEr ... sp=sharing

Image


Dla strony Green wyśle gotowy briefing na PW jako go skończę całkowicie


https://docs.google.com/document/d/1YEr ... sp=sharing


UWAGA, NIE PRZEWIDUJE BRIEFINGU PRZED SAMĄ MISJĄ Z UWAGI NA CZAS JEJ TRWANIA (wszelkie pytania proszę zadawać w temacie)

User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

Pro tip : sprawdź czy "zielona koalicja" działa; widziałem świeże posty u EDków na forum, gdzie ludzie zgłaszali problemy ze stroną "NEUTRAL" po ostatnich updatach

Kontakt z administracją (Marshallers) via contactadmin.
Dodawanie odznaczeń do profilu viewtopic.php?p=2106#p2106 .
User avatar
Barus
Moderator
Posts: 1431
Joined: 2018-12-25 23:56

Flights: 218 (628hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Marshaller

VF-31 Executive Officer

492nd vFS Commanding Officer

VladMordock wrote: 2019-10-08 10:14 Pro tip : sprawdź czy "zielona koalicja" działa; widziałem świeże posty u EDków na forum, gdzie ludzie zgłaszali problemy ze stroną "NEUTRAL" po ostatnich updatach
W DCS rozstawiam wszystko jako Red i Blue, gdzie Red to tak naprawdę green :D. Nie chcę się bawić w neutral bo wtedy nie można nimi latać.

User avatar
Barus
Moderator
Posts: 1431
Joined: 2018-12-25 23:56

Flights: 218 (628hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Marshaller

VF-31 Executive Officer

492nd vFS Commanding Officer

Dokonałem aktualizacji briefingu, poza pojedynczymi mapkami z CF oraz zdjęciami satelitarnymi dla Beepera jest on kompletny. Sam plik CF postaram sie wysłać na parę dni przed misją. Co do zmian, planie uległa początkowa faza misji dla Springield 3 z uwagi na mały zapas czasu jakim będą dysponować. Dodatkowo dodałem rozdział o restrykcjach uzbrojenia, możliwych zagrożeniach oraz tabele częstotliwości.

Jednocześnie prośba do osób zapisanych do strony Green, prośba o przepisanie się na wolne sloty po stronie Blue/Red z uwagi na rezygnację udziału graczy po stronie green, sloty te będę usuwał.

User avatar
Barus
Moderator
Posts: 1431
Joined: 2018-12-25 23:56

Flights: 218 (628hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Marshaller

VF-31 Executive Officer

492nd vFS Commanding Officer

Ukończony briefing został umieszczony w temacie, możliwe że coś mi umkneło dlatego nie wykluczam lekkich korekt.
Plik CF: (F-16 niestety jest niewidoczne)

Dodatkowa uwaga: Przed misja nie planuje briefingu na teamspeaku z uwagi na długi czas jej trwania (niektóre loty mają do pokonania 1000 mil), wszelkie pytania proszę zadawać w tym temacie, pw, teamspeaku. Misja zostanie uruchomiona na serwerze punkt o 20:30 :)

Post Reply