Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World 2.5 Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych (REKRUTACJA), wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

Propozycje misji - zasady, przykłady

Plany nadchodzących lotów - forum otwarte dla wszystkich
Awatar użytkownika
VladMordock
Rejestracja: 2017-09-26 23:45

Gildia Pilot

2018-05-12 01:35

Zachęcam wszystkich do tworzenia własnych lub proponowania gotowych misji do rozegrania - większa liczba wydarzeń w kalendarzu na pewno przyciągnie na forum nowych ludzi i umożliwi dalszy rozwój naszej wspólnej zabawy. :)

Każdy może zaproponować wydarzenie w kalendarzu, nie stawiamy wymagań minimalnych dot. przebiegu/fabuły/źródła pozyskania/wielkości misji, dlatego też jeśli ktoś ma np. ochotę "pokręcić się wspólnie nad lotniskiem" lub pobawić się na "Through The Inferno" (lub podobnych) warto i takie wydarzenia wrzucić do kalendarza.
To samo dotyczy zbiórek na dołączenie do publicznych/otwartych serwerów PvP - zachęcamy do wrzucania także takich propozycje do kalendarza; zarejestrowanych obecnie na forum kilkadziesiąt osób związanych z DCS, powiadomienia o nowych misjach i wspólne posty wrzucane cyklicznie na różne fora/wykop/facebook na pewno przyciągną kolejnych fanów wirtualnego, bojowego latania. :ugeek:

Wymagania techniczne: misja musi być kompatybilna z naszą standardową konfiguracją : viewtopic.php?f=22&t=214 .

Jeśli masz plan na nowe wydarzenie, powinieneś postępować zgodnie z opisem w viewtopic.php?f=12&t=301, jeśli masz problemy lub wątpliwości pisz do osób funkcyjnych oraz wpadaj na TeamSpeak.

I to już wszystko 8-) - jeszcze raz gorąco zachęcam do aktywnego rozwoju grupy, organizacji wydarzeń, obsadzania ATC, prowadzenia szkoleń i wszystkich innych aktywności, którymi Waszym zdaniem możecie pomóc w poszerzaniu zasięgu i tworzeniu stabilnej, solidnej ekipy do wspólnego, regularnego grania w DCS. :D

Awatar użytkownika
VladMordock
Rejestracja: 2017-09-26 23:45

Gildia Pilot

2018-06-13 21:10

Podbijam - zmiany związane z publicznym udostępnieniem propozycji misji.

ODPOWIEDZ