Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World 2.5 Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych (REKRUTACJA), wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany, zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

Image Note for non-polish speaking pilots: during account registration, please put all the details about why would you like to join our community or short note that you are registering an account for the Join Ops use into the "Interested in" field .

If you are interested in Join Ops operations please get in contact with us via contactadmin , the account creation is not required .

Propozycje misji - zasady, przykłady

Plany nadchodzących lotów - forum otwarte dla wszystkich
Post Reply
User avatar
VladMordock
Moderator
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 55 (104hs)
Specialized in: M-2000CGildia Marshaller

2018-05-12 01:35

Zachęcam wszystkich do tworzenia własnych lub proponowania gotowych misji do rozegrania - większa liczba wydarzeń w kalendarzu na pewno przyciągnie na forum nowych ludzi i umożliwi dalszy rozwój naszej wspólnej zabawy. :)

Każdy może zaproponować wydarzenie w kalendarzu, nie stawiamy wymagań minimalnych dot. przebiegu/fabuły/źródła pozyskania/wielkości misji, dlatego też jeśli ktoś ma np. ochotę "pokręcić się wspólnie nad lotniskiem" lub pobawić się na "Through The Inferno" (lub podobnych) warto i takie wydarzenia wrzucić do kalendarza.
To samo dotyczy zbiórek na dołączenie do publicznych/otwartych serwerów PvP - zachęcamy do wrzucania także takich propozycje do kalendarza; zarejestrowanych obecnie na forum kilkadziesiąt osób związanych z DCS, powiadomienia o nowych misjach i wspólne posty wrzucane cyklicznie na różne fora/wykop/facebook na pewno przyciągną kolejnych fanów wirtualnego, bojowego latania. :ugeek:

Wymagania techniczne: misja musi być kompatybilna z naszą standardową konfiguracją : viewtopic.php?f=22&t=214 .

Jeśli masz plan na nowe wydarzenie, powinieneś postępować zgodnie z opisem w viewtopic.php?f=12&t=301, jeśli masz problemy lub wątpliwości pisz do osób funkcyjnych oraz wpadaj na TeamSpeak.

I to już wszystko 8-) - jeszcze raz gorąco zachęcam do aktywnego rozwoju grupy, organizacji wydarzeń, obsadzania ATC, prowadzenia szkoleń i wszystkich innych aktywności, którymi Waszym zdaniem możecie pomóc w poszerzaniu zasięgu i tworzeniu stabilnej, solidnej ekipy do wspólnego, regularnego grania w DCS. :D

User avatar
VladMordock
Moderator
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 55 (104hs)
Specialized in: M-2000CGildia Marshaller

2018-06-13 21:10

Podbijam - zmiany związane z publicznym udostępnieniem propozycji misji.

Post Reply