REBELLION - Frostfall

Plany nadchodzących lotów - forum otwarte dla wszystkich
Post Reply
User avatar
Krzychoo
Posts: 884
Joined: 2018-06-21 16:29

Flights: 237 (552hs)
Specialized in: Mi-8MTV2 Pilot



Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

Image

User avatar
Krzychoo
Posts: 884
Joined: 2018-06-21 16:29

Flights: 237 (552hs)
Specialized in: Mi-8MTV2 Pilot



Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

REBELLION – FROSTFALL

Najgorsza od dekad zima skutecznie powstrzymała dalszą ekspansje gruzińskich sił lądowych na kilka tygodni dając jednocześnie czas abchazkim partyzantom na odetchnięcie, przegrupowanie i dozbrojenie bojówek. Wszelkie działania operacyjne zostały wstrzymane na kilka tygodni. Nie oznacza to jednak że rządowe siły były bezczynne. Na terenach zajętych i zabezpieczonych wzniesiono nowe bazy wypadowe dla śmigłowców (CAMP DELTA do UH – 1 oraz CAMP WHISKY dla Mi 8 ). Polski kontyngent MiG 21 został przebazowany na lotnisko Senaki – Kolkhi, które będzie dzielić z najnowszym wsparciem konfliktu. Mowa tu o francuskich Miragach 2000 oraz amerykańskich Warthogach. W raz ze znacznym rozpogodzeniem, z początkiem lutego operacja ponownie rusza...

START MISJI:
11 lutego 1998 r. Godz.09:15
POGODA: temp -11 st. C, duże zachmurzenie, duże opady sniegu, podstawa 1200 ft, wiatr: at GRND 6 m/s w kierunku 331 st, at 2000m 7 m/s w kierunku 331 st, at 8000 m 5 m/s w kierunku 355 st.

Image

Z UWAGI NA WARUNKI POGODOWE NALEŻY ZACHOWAĆ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ I NIE ZAPOMINAĆ O GRZANIU PITOTÓW ORAZ SYSTEMACH PRZECIWOBLODZENIOWYCH

ZADANIA:

CHEVY/BEEPER
Waszym zadaniem jest ewakuacja mieszkańców miejscowości odciętych od świata przez srogą zimę. Ludzie ci pozbawieni są prądu, żywności oraz medykamentów, wymagają natychmiastowej pomocy. Z racji terenu który zamieszkują oraz pogody stali się oni więźniami we własnych domach. Trasy przelotu oraz destynacje macie rozpisane na załączonej mapie. Zabranych cywili zabierzecie na lotnisko Senaki, gdzie zostanie im udzielona niezbędna pomoc. Z racji specyfiki misji nie będziecie potrzebowali uzbrojenia. Ze względu na panujące warunki pogodowe zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas całego przelotu

Image


PONTIAC
Waszym zadaniem jest patrolowanie powierzonej przestrzeni powietrznej na wysokości nie mniejszej niż 20 000 ft oraz likwidacja wszelkich obcych maszych na niej sie znajdujących. Po starcie z Senaki będziecie krążyć pomiędzy WPT1 – WPT2 i będziecie reagować na wszelkie obce maszyny w powierzonej przestrzeni powietrznej. Z racji specyfiki misji zaleca się oszczędzanie paliwa gdyż patrol będzie trwał tyle ile misjie lotów FRIENDLY. Z tego samego powodu nierozsądne będzie zdejmowanie założónych zbiorników zewnętrznych. W razie nieprzewidzianych komplikacji pozostawajcie w stałym kontakcie z flightem 100/200 (MiG 21)

HAWG
Waszym zadaniem jest likwidacji nieprzyjacielskich sił pancernych skoncentrowanych w okolicy miejscowości Tskrysh (WAYPOINT: TARGET). Priorytetem są czołgi oraz pojazdy opancerzone a także OPL. Pozostałe cele są opcjonalne i nie stanowią bezpośredniego celu misji. Uzbrojenie nieprzyjaciela nie jest zaawansowane lecz może on dysponować OPL w postaci kilku sztuk AAA oraz wyrzutni IR. Z racji powyższego oraz warunków pogodowych zaleca się założenie pocisków AGM 65 oraz uzbrojenia niekierowanego.

100/200
Waszym zadaniem będzie likwidacja okrętów, które pod banderą neutralnych krajów regularnie przewożą zaopatrzenie dla abchazkich rebeliantów. Wywiad doniósł jaką trasą będą się poruszać. Polecicie w rejon BULLSEYE i zlikwidujecie okręty za pomocą założonych pocisków GROM oraz rakiet S 24. Lot 200 zabezpieczy waszą misją w razie gdyby nieprzyjaciel zechciał przeszkodzić nam z powietrza. W razie nieplanowanych sytuacji rozsądne będzie utrzymywanie stałego kontaktu z lotem PONTIAC.

User avatar
Krzychoo
Posts: 884
Joined: 2018-06-21 16:29

Flights: 237 (552hs)
Specialized in: Mi-8MTV2 Pilot



Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

KOMUNIKACJA:

====================================================

UNICOMM :124.000 MHz (MiG 21: 0) (Mi8 R863 ch: 19)

CHEVY: 124.500 MHz (30FM)
BEEPER: YADRO 20 (30FM , ch: 5)
PONTIAC: 123.000 MHz
100/200: 150.000 MHz(1)
HAWG: 127.500 MHz

CAMP DELTA: 127.500 MHz
CAMP WHISKY: 125.000 MHz (Mi8 R863 ch: 5)
SENAKI : 132.000 MHz (MiG 21: 16) (Mi8 R863 ch: 16)
====================================================

Post Reply