[2018-06-14 20:30] Warlord Hunt

Plany nadchodzących lotów - forum otwarte dla wszystkich
User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

Image

Nazwa wydarzenia: Warlord Hunt

Data/godzina wydarzenia: 2018-06-14 20:30

Typ wydarzenia: Heavy Role Play [HRP]

Organizator: specel

Serwer: Hostowane przez graczy

Sloty: 6/16

Sitrep: viewtopic.php?f=59&t=300

Mapa: Caucasus (domyślna)

Czas trwania: 60min.

Krótki opis:

Niebezpieczny watażka pochodzenia ukraińskiego pochodzenia Jurij Owsienko, zamieszany w kradzież uranu i handel z czeczenami, próbuje zniszczyć dowody swoich niecnych czynów, poprzez zrównanie z ziemnią miejscowości Dzhvari.

Lista obecności:

ObecniNieobecni

User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

Niestety, ale ten lapek nie dał rady - włączony DCS po kilku minutach uniemożliwia cokolwiek. Na kontrolę z poza domu przyjdzie poczekać, dopóki nie wydadzą w końcu tego DCS SRS działającego bez DCS. :?

Specowsky
Posts: 263
Joined: 2018-04-17 15:14



Image Bohaterskie AI...

Specowsky
Posts: 263
Joined: 2018-04-17 15:14



Moje wnioski z przebiegu misji- wiekszosc sie powtarza z debriefingu:
- w misji spawn samolotów przeciwnika ustawiac na stojankach lub w powietrzu- do konca misji ruskie stały z włączonymi silnikami w hangarach, a jeden we wrotach
- muszę przetestować działanie zestawów s-300, wczoraj dość późno zaczęły strzelać- jak przejrzę wasze filmiki i zobrazowanie rwr, może będę wiedział coś więcej... No i dwie wyrzutnie to mało, choć i tak was ładnie zasypało pociskami ;)
- podsłuchiwałem was trochę na wewnetrznej częstotliwości- dobre wnioski odnośnie celów w walce BVR, probowaliscie znalezc cel po jego parametrach lotu (Yaki beda wolniejsze od Tu22, no i cywil raczej nie ma jammera)
- problemy techniczne z samolotem jak (cenzura) klapa u Wodza - meldować do kontrolera, będziemy wymieniać samolot. Niesprawności jeszcze nie planowałem... Ale to dobry temat na misję!
- Rozważam też kolejną misję w rejonie kontrolowanym przez OPL
- problemy z srs- spotkaliśmy się wcześniej a i tak nie posprawdzalismy - trzeba za kazdym razem odpalić TTI albo jakąś misję z odpalonymi samolotami, żeby szybko zrobić radio check i przejść do misji właściwej
- mam jutro służbę i w niedzielę raczej będę chciał odpocząć, ale możemy w tygodniu zrobić więcej lotów, nawet kilka misji z kontrolą, postaram się sklepać jakąś misję szybką. Wciąż nie czuję się dość pewnie jako kontroler, z drugiej strony, chciałbym dążyć do misji, w której kontroler jest bardziej MG niż faktycznym awacsem i gracze wykonują zadania samodzielnie.
- Dyscyplina na radiu - niemal wzorowa - ale to tylko dwie grupy (plus orzeł)

mikkeboss
Posts: 65
Joined: 2018-05-08 23:09

Flights: 17 (33hs)
Specialized in: A-10C



Gildia Rentier

Fajna misja, bylo czuc presje czasu jak dostalem info o bombowcu :D
Specel wrzucisz screeny ktore robiles w trakcie misji?

Specowsky
Posts: 263
Joined: 2018-04-17 15:14



mikkeboss wrote: 2018-06-15 11:14 Fajna misja, bylo czuc presje czasu jak dostalem info o bombowcu :D
Specel wrzucisz screeny ktore robiles w trakcie misji?
Nie mam zbyt wielu fajnych, ale wrzucę - w domu :)

User avatar
Wodzu
Posts: 1204
Joined: 2018-05-10 14:38

Flights: 73 (198hs)
Specialized in: F-14B Pilot



Gildia Rentier

specel wrote: 2018-06-15 10:41
- problemy techniczne z samolotem jak (cenzura) klapa u Wodza - meldować do kontrolera, będziemy wymieniać samolot. Niesprawności jeszcze nie planowałem... Ale to dobry temat na misję!
Ja odniosę się jedynie do tego podpunktu. rzeczywiście można to było tak załatwić i podmienić samolot. Niestety, w obecnej fazie w jakim jest eF i częściowo mojej nieznajomości jego systemów a raczej bugów, mogą występować takie kwiatki. Łatwe i przyjemne byłoby przelogowanie się, ale nadal nie wiedzielibyśmy co się wczoraj stało. Jedną z hipotez jest awaria która wystąpiła podczas przyziemiania kiedy zostaliśmy nawróceni do przezbrojenia A/A-A/G. Tak czy inaczej jeszcze się go uczymy i takie rodzynki będą się pojawiać. Ja tymczasem chyba po raz kolejny zrobię sobie nocną lekturę NATOPSa ;)

Specowsky
Posts: 263
Joined: 2018-04-17 15:14



Zdjęcia:


Filmiki:
Wodzu:

Matys:

Mikron:

User avatar
Matys
Posts: 202
Joined: 2018-05-19 00:45

Flights: 23 (57hs)
Specialized in: F-14B Pilot



Gildia Rentier

Wodzu, wielki szacun za role play do samego końca, pech tylko że żaden autobus się nie zatrzymał (ale chyba akurat nie było tam przystanku n/ż) :D .

Post Reply