Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World 2.5 Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych (REKRUTACJA), wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

[2018-07-11 21:00] Defend the Storage Depot (TEST)

Plany nadchodzących lotów - forum otwarte dla wszystkich
Awatar użytkownika
VladMordock
Rejestracja: 2017-09-26 23:45

Gildia Pilot

2018-07-11 16:40

Misja Defend the Storage Depot udostępniona przez chrisofsweden oraz pobrana z https://www.digitalcombatsimulator.com/ ... s/1711516/ .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Luźne tłumaczenie briefingu by Vlad:
###################################
Defend the Storage Depot 2 - by Jinx
###################################

SYTUACJA:
Wywiad sugeruje, iż Rosjanie przygotowują atak na nasz tymczasowy skład zaopatrzenia, w którym znajdują się spore ilości sprzętu mającego trafić do różnych zakątków rejonu.

Amerykańskie, gruzińskie oraz ukraińskie lotnictwo robi wszystko, aby wspólnym wysiłkiem obronić skład oraz gruzińskie terytorium.

ROZKAZY:
Obrońcie skład zaopatrzenia w WPT1 (Bullseye) przed zbliżającymi się zagrożeniami. Wystartujcie oraz udajcie się do obszaru zadania. Po dotarciu na miejsce, zgłoście swoją obecność oraz gotowość do przyjęcia zadań (poprzez menu komunikacji -> F10). Kiedy zadania zostaną wam przydzielone pozostawajcie w gotowości oraz miejcie oczy szeroko otwarte...

Loty transportowe startują z Senaki-Kolkhi. Wasze zadanie jest następujące: udajcie się do FARP London (125AM) i wylądujcie blisko, ale nie bezpośrednio na lądowisku; lądowisko jest zarezerwowane dla helikopterów bojowych i nie może być wykorzystywane do celów logistycznych. Załadujcie co uważacie za koniecznie (menu komunikacji -> F10 CTLD). Zadaniem priorytetowym powinno być dostarczenie obrony AA (Avenger) w pobliżu składu, co pomoże wam w wykonaniu zadania obrony.
Skład może być lokalizowany poprzez namierzanie transmisji na 35FM, ale znajduje się on 4km na wschód (080) od Kutaisi i ciężko go przeoczyć.

AWACS Darkstar jest już na stanowisku i będzie prowadził obserwację przestrzeni powietrznej. Jest dostępny na 124AM i będzie informował loty CAP o potencjalnych zagrożeniach.

Tanker Texaco (KC-135) także jest już w powietrzu i będzie dostępny wzdłuż pasma górskiego rozciągającego się na wschód od Kobuleti. Tanker jest dostępny na 251AM oraz nadaje sygnał TACAN 45X.

Tanker 900 (IL-78) podąża ścieżką zbliżoną do Texaco i udostępnia możliwość tankowania samolotom tankującym "z koszyka".

W rejonie będzie krążył AFAC Pontiac , który będzie obserwował ewentualne ruchy oddziałów naziemnych wroga. Jest on dostępny na 33MHz FM w celu naprowadzania na cele naziemne, w przypadku jego uszkodzenia możecie wezwać nowego drona.

Dodatkowo wywiad sugeruje, że dwa rosyjskie zestawy SAM przekroczyły granice i zostały rozstawione na terytorium gruzińskim (góry na północy).
Pilnujcie swoich RWR-ów i nie zbliżajcie się do sygnałów SAM. Loty SEAD Uzi 1 (Batumi) oraz Uzi 2 (Vaziani) mają za zadanie zniszczenie tych zestawów, co powinno pozwolić wam na przesunięcie linii obronnej CAP dalej na północ.

Koniecznym jest, aby całe zestawy SAM zostały zniszczone; posiadają one dowództwo, jednostki logistyczne, a także możliwości dostaw i napraw. Pozostawienie uszkodzonego systemu niezupełnie zniszczonego doprowadzi do tego, że będzie on w pełni sprawna w ciągu godziny.

Podziękowania dla Grimes oraz Speed za bibliotekę MiST, Ciribob za świetną pracę nad skryptem CTDL oraz Geloxo za jego początkowe prace nad skryptem CTTS!
UNICOM: 255MHz AM.

Awatar użytkownika
Avantar
Moderator
Rejestracja: 2018-06-19 09:26

Gildia Marshaller

2018-07-11 22:32

Pare fotek z dzisiaj:I jeszcze film z perspektywy Dodge 1:


Awatar użytkownika
Ronan
Rejestracja: 2018-08-12 22:10

Gildia Pilot

2018-09-06 13:40

Poproszę slot dla Harriera zamiast np su25

ODPOWIEDZ