[2018-08-28 20:30] Guardian Hogs

Plany nadchodzących lotów - forum otwarte dla wszystkich
Post Reply
User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

UWAGA: Ciężka misja HRP - będzie nudno, bardzo nudno, najprawdopodobniej 95% z uczestników nie wystrzeli pocisku. Idea zaczerpnięta z https://fightersweep.com/728/an-alterna ... 0-warthog/ .

Image

Opis fabularny
Rosja uwikłana w konflikt handlowy z Chinami, który w każdej chwili może przerodzić się w otwarty konflikt zbrojny poprosiła USA o pomoc na Kaukazie, gdzie w ostatnich latach powstały silne ruchy terrorystyczne. Amerykanie zdecydowali się pomóc, siły ekspedycyjne zostały przebazowane do lotnisk po północnej stronie Kaukazu.

Po wielu tygodniach negocjacji udało się przekonać Gruzję do pomocy w walce z terrorystami, ten niewielki kraj początkowo nie chciał słyszeć o współpracy z Rosją, ale seria zamachów terrorystycznych na ich terytorium ostatecznie zaważyła o pozytywnej decyzji.

Amerykanie rozpoczęli przebazowanie swoich sił na południe - pierwsza grupa śmigłowców Mi8 pod eskortą A10C oraz F/A18C transportuję pierwsze oddziały żołnierzy na lotnisko Vaziani, aby przygotować się do głównego przerzutu wojsk.

Pogoda
Niewielkie zachmurzenie na 4500ft, lekki wiatr (<10kt z kierunków 160*-240*), niewielka mgła - poranek.

Zadania
Joseph, Zacharias
Dowódcą grupy Mi8 jest prowadzący Joseph.
  • Start z Beslan
  • Transport ładunku w/g waypointów (nawigacja VFR - brak GPS na pokładach!) - niski przelot drogą wojenną
  • Lądowanie w Vaziani
Utrzymujcie możliwie najniższy pułap przelotu.

Mi8 są nieuzbrojone, nie posiadają dodatkowego opancerzenia oraz tłumienia promieniowania IR silników.

Image

ImageImageImage
ImageImageImage

Gabriel, Michael
Dowódcą grupy A-10C jest prowadzący Gabriel.
  • Start z Nalchik
  • Spotkanie oraz eskorta grup Joseph oraz Zacharias - eliminacja potencjalnych zagrożeń
  • Lądowanie w Vaziani
Startujecie nieuzbrojeni - uzbrojenie w/g decyzji lidera grupy Gabriel, wymagane zasobniki FLIR oraz wyposażenie zgodne z zagrożeniami wypisanymi poniżej.

Waypointy pokrywają się z drogą wojenną, wlot do wąwozy w WPT1 - zalecana wysokość 15000ft.

Azrael, Izrafel
Dowódcą grupy F/A-18C jest prowadzący Azrael.
  • Start z Mozdok
  • Dyżur CAP w punktach 3-6 podczas przelotu grup Joseph oraz Zacharias, eliminacja potencjalnych zagrożeń
  • Lądowanie w Mozdok
Image

Zalecana wysokość 25000ft - 35000ft. Oszczędzajcie paliwo (!) - misja potrwa od 90 do 120 minut.
Uzbrojenie w/g lidera grupy Azrael - policzcie potrzebne paliwo, zagrożenie ze strony AA jest bliskie zeru - zalecana konfiguracja ze 3 zbiornikami paliwa; brak operacyjnym tankerów w rejonie działań.

Zagrożenia
  • AAA
    • Manpad
    • Zu-23
    • Grupy piechoty uzbrojone w broń automatyczną
  • AA
    • ??? :evil:
Komunikacja
  • Kanał wspólny 255MHz
  • Pozostałe kanały w/g decyzji prowadzących loty/grupy

Dodatkowo
  • AWACS Magic - 255MHz

User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

Image

Nazwa wydarzenia: Guardian Hogs

Data/godzina wydarzenia: 2018-08-28 20:30

Typ wydarzenia: Heavy Role Play

Organizator: VladMordock

Serwer: s01.gildia.org

Sloty: 12/17

Sitrep: viewtopic.php?f=59&t=395

Mapa: Caucasus (domyślna)

Czas trwania: 120min.

Krótki opis:

Misja HRP skupiona na współpracy oraz bazująca na https://fightersweep.com/728/an-alterna ... 0-warthog/ , więcej w SitRep. Nie planuję dodatkowych slotów, ew. jeśli będzie brakowało A-10C - Michael zostanie przekształcony w lot AV8B.

Lista obecności:

ObecniNieobecni

User avatar
Wodzu
Posts: 1204
Joined: 2018-05-10 14:38

Flights: 73 (198hs)
Specialized in: F-14B Pilot



Gildia Rentier


User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

Dziękuję wszystkim - chciałem przetestować kilka rzeczy technicznych, tą współpracę A-10C ze śmigłami oraz rozkręcanie rozgrywki AA przez Mistrza Gry. Mam kilka przemyśleń oraz obserwacji, które na pewno prędzej lub później przełożą się na moje misje.

Dziękuję i do następnego! 8-)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Post Reply