[2022-06-14 20:30] Sand Skirmish part 4 South Group

Plany nadchodzących lotów - forum otwarte dla wszystkich
Post Reply
User avatar
Alienzo
Moderator
Posts: 446
Joined: 2018-09-30 15:46
Contact:

Flights: 228 (577hs)
Specialized in: F-14B Pilot



Gildia Marshaller

SGPSz Pilot SGPSz

VF-31 Commanding Officer

492nd vFS Pilot

Jako że postanowiłem kontynuować fabułę z Naval Skirmish, jestem w przygotowaniu kolejnej misji. Aby uniknąć problemów z misją, postanowiłem podzielić wątki dla grup NORTH oraz SOUTH (~40 maszyn graczy max). Dodatkowo pozytywny wydźwięk na misję planowaną przez graczy (dzięki Avantarowi), sprawił że postanowiłem przygotować podłoże a planowanie oddać w wasze ręce.

Jednocześnie postanowiłem zmienić koncepcje, tak aby postarać zbliżyć wszystko bardziej do tego, w jaki sposób planowane są realne operacje wojskowe. Planowanie odbędzie się za zamkniętymi drzwiami "Sztabu Połączonego Korpusu". Potrzebne są chętne osoby (z odpowiednim doświadczeniem) do wcielenia się w następujące role:

Dowódca Połączonego Korpusu Grupy Południe - Wikary

Dowódca Sił US Army, 1st Cavalry Division -
Dowódca USAF - Haisu
Dowódca US NAVY - Qba
Dowódca IDF -
Dowódca IAF - Avantar
Dowódca PKW - Orzeł

Szef Wywiadu - MM we własnej osobie


Powyższe osoby dostaną ode mnie w niedługim czasie (parę dni) Briefing wraz z CF do wstępnego planowania. Utworzę kanał na Discordzie, widoczny tylko dla ww.; gdzie będzie miejsce na pytania, dyskusje przez około 1 tydzień. W tym czasie ustalimy również wspólną, pasującą porę na to aby spotkać się w tym gronie na ostateczne planowanie misji. Jako MM określę główne - strategiczne cele do wykonania postawione przez koalicjantów. Na wykonanie, formę i sposób wpływ będą mieli tylko i wyłącznie Dowódcy. Jako że demokracja na wojnie nie działa, pierwsze i ostatnie słowo należeć będzie do pierwszej na powyższej liście osoby.

Po planowaniu, przygotuje briefing na podstawie zadań postawionych przez najwyższego, w czasie planowania. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie aby wcielający się w role dowódców, w trakcie misji wcielili się w rolę pilotów.

Misja planowana na 16 czerwiec.

PS: Chętnych na pozostałe 2 funkcje proszę o kontakt via PW Discord.

User avatar
Alienzo
Moderator
Posts: 446
Joined: 2018-09-30 15:46
Contact:

Flights: 228 (577hs)
Specialized in: F-14B Pilot



Gildia Marshaller

SGPSz Pilot SGPSz

VF-31 Commanding Officer

492nd vFS Pilot

Zapisy otwarte.

User avatar
ags
Moderator
Posts: 220
Joined: 2019-08-23 01:45

Flights: 180 (430hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Marshaller

NEWBIE Spotter

Niestety, 21go mnie nie będzie. Ktoś na piwo w Krakowie?

Opinia: pewne rzeczy nie powinny mieć miejsca.

Tematy zakazane:
ZipLip na carrierze, nie da się i już ;-)
User avatar
Wikary
Moderator
Posts: 1162
Joined: 2018-11-11 10:35
Contact:

Flights: 220 (544hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Marshaller

VMFA-117 Commanding Officer

Ok

Informacje o statusie rekrutacji dostępne na stronie eskadry
VMFA - 117 Mighty Wombats
Post Reply