Dublowanie misji HRP

Forum tylko do odczytu, archiwum postów, obecnie przeniesione na Discord.
Locked
User avatar
Hancer
Posts: 1042
Joined: 2018-09-07 17:18
Contact:

Flights: 153 (358hs)
Specialized in: A-10C



Gildia Rentier

Składam oficjalny wniosek do regulaminu o niedopisywanie innych misji w dzień wstawiania HRP.

MM musi się sporo napracować nad stworzeniem porządnej misji HRP i zależy każdemu, żeby jak najwięcej kolegów brało w niej udział.
Dlatego uważam, że dostawianie jakichkolwiek innych misji jest nieodpowiednie.
Można zrozumieć, jak nie ma innego terminu, ale przyjęło się, że HRP rozgrywamy tak naprawdę w dwa dni, pozostałe mogą służyć do innych celów.
Jesteśmy społecznością w której możemy się dogadać na ten temat.
Proponuje utworzenie ankiety w tej sprawie.

User avatar
Gildu
Posts: 636
Joined: 2019-01-24 12:55

Flights: 342 (872hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Rentier

VFA-203 Executive Officer

3ACS Executive Officer

Jestem za, może byc sytuacja że ktoś by poleciał jakąś maszyna ale jak ktoś wstawi w ten sam dzien o tej samej godzinie trrening czy cos innego na maszynie lepszej dla danego pilota wowczas rezygnuje z misji i wybiera trening czy inna formę, jest to troche wg mnie brak szasunku dla czasu jaki MM wlożył w misje i MM poświęca swój czas żeby inni mogli razem latać.

Uważam że nie powinno byc w kalendarzu inny wydażeń w gdzinch trwania misji, jak ktoś nie lata w miji może sobie latać na innym serwie ale podkreślam osobiście uważam że nie powinno być innych wdażeń, mało jets MM a przez takie coś odechciewa się robić ludzią którzy już to robią, na pewno tym nie zachecimy ludzi żeby dochodziło MM.

Ps. mam nadzieje że nie dostane bana i nikogo nie obraziłem tym postem, jeśli tak to przepraszam.

User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

Można zakazywać wielu rzeczy, ale nie wiem czy to coś zmieni, ludzie z eskadr spędzają sporo czasu wspólnie na TS niezależnie od tego czy będzie wpis w kalendarzu czy nie będzie będą chcieli trenować to polecą.

Sam robiłem misje i wiem, jak to jest, niemniej w tym przypadku nie kombinowałbym zbyt dużo - jak przypuszczam sprawa dotyczy przyszłego wtorku misji Hancera i treningu Avantara .
Misja Hancera to max. 23 sloty, obecnie we wtorki/czwartki cała społeczność jest w stanie wystawić 30-35 osób, więc nawet ze slotami na treningu nie przekraczamy możliwości.
Samemu się zapisałem na trening 44th od razu jak się pojawił, a misji lecieć nie planowałem; więc jakby nie ten trening nie leciałbym tego dnia "at all".

Podsumowując - zachęcam do dyskusji, zobaczymy jakie opinie przeważają, ale jestem przeciwny ograniczeniu działalności eskadr bo byłby to martwe zapisy; ew. ograniczenie mogłoby dotyczyć tylko kalendarza głównego, tylko - tu też - nie wiem czy jest taka konieczność zwykle osoby zatwierdzające misje w kalendarzu głównym mając na uwadze rozsądek i dobro ogółu pilnują porządku w kalendarzu, a często sugerują MM inne terminy.

Kontakt z administracją (Marshallers) via contactadmin.
Dodawanie odznaczeń do profilu viewtopic.php?p=2106#p2106 .
User avatar
Avantar
Posts: 1125
Joined: 2018-06-19 09:26

Flights: 281 (754hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Rentier

Dodam jeszcze od siebie ze w tygodniu mam dwa lotne dni. wtorek i czwartek. I niezaleznie co bedzie w kalendarzu latam tylko w te dni. Jezeli chce zrobic trening dla swojej eskadry bedzie to wtedy no i trudno. Jezeli ktos bedzie wolal leciec misje HRP to przeciez nie zabaraniam. Jak napisal Vlad zakazami nic nie zmienisz. Jezeli cchcesz doprowadzic zeby trenigi byly umawiane szeptem to chyba troche niepowazne. Serwera nie zajmuje bo stawiam swoj.

Avantar
My rig: MSI MPG Z490 GAMING EDGE WIFI; HyperX Fury RGB 64GB (4x16GB) 3200MHz DDR4 CL16; Intel Core i9-10900KA; Zotac RTX 3090; HOTAS Warthog; HOTAS Cougar; WinWing F16EX Throttle, MFD Cougar; Track IR 5; Thrustmaster TPR
User avatar
Gildu
Posts: 636
Joined: 2019-01-24 12:55

Flights: 342 (872hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Rentier

VFA-203 Executive Officer

3ACS Executive Officer

VladMordock wrote: 2019-10-03 14:11 Można zakazywać wielu rzeczy, ale nie wiem czy to coś zmieni, ludzie z eskadr spędzają sporo czasu wspólnie na TS niezależnie od tego czy będzie wpis w kalendarzu czy nie będzie będą chcieli trenować to polecą.

Sam robiłem misje i wiem, jak to jest, niemniej w tym przypadku nie kombinowałbym zbyt dużo - jak przypuszczam sprawa dotyczy przyszłego wtorku misji Hancera i treningu Avantara .
Misja Hancera to max. 23 sloty, obecnie we wtorki/czwartki cała społeczność jest w stanie wystawić 30-35 osób, więc nawet ze slotami na treningu nie przekraczamy możliwości.
Samemu się zapisałem na trening 44th od razu jak się pojawił, a misji lecieć nie planowałem; więc jakby nie ten trening nie leciałbym tego dnia "at all".

Podsumowując - zachęcam do dyskusji, zobaczymy jakie opinie przeważają, ale jestem przeciwny ograniczeniu działalności eskadr bo byłby to martwe zapisy; ew. ograniczenie mogłoby dotyczyć tylko kalendarza głównego, tylko - tu też - nie wiem czy jest taka konieczność zwykle osoby zatwierdzające misje w kalendarzu głównym mając na uwadze rozsądek i dobro ogółu pilnują porządku w kalendarzu, a często sugerują MM inne terminy.
Sa ludzie kotrzy planowali leciec misje a wypisali sie ze wzgledu na trening, gdyby treningu nie bylo, byloby latwiej zapalnic sloty w misji

User avatar
Zortex
Posts: 114
Joined: 2018-07-25 07:08

Flights: 66 (181hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Rentier

VFA-203 Pilot

Wyluzujcie. Opadnie kurz po 16 i wroci wszystko do normy. Bedzie ludzi i na treningi i na misje.

User avatar
Hancer
Posts: 1042
Joined: 2018-09-07 17:18
Contact:

Flights: 153 (358hs)
Specialized in: A-10C



Gildia Rentier

WYCOFUJĘ WNIOSEK

Proszę o skasowanie mojego postu, szkoda mojego czasu na to.

User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

Z mojej strony, w 100% otwarcie, żeby nikt nie szukał spisku:

Gdyby ktokolwiek wypalił misję/trening na kilkanaście otwartych slotów w terminie konkurencyjnym to prosilibyśmy o przemyślenie terminu, aby nie konkurować/psuć zabawy na HRP - zgadzam się w 100%. W tym przypadku udostępniono 4 sloty na evencie organizowanym przez eskadrę, dlatego o ile zasadniczo zgadzam się z Wami to w tym konkretnym przypadku nie ma co robić burzy w przysłowiowej szklance piwa. Obserwujemy kalendarz i często różne "tricki" via PW są robione wraz z MM, aby zadowolić możliwe najwięcej ludzików.

Dlatego nie ma co się irytować, jestem przekonany, że w poniedziałek wieczorem na misji Hancera 90% slotów będzie zajętych wraz z 4 równolegle otwartymi slotami zajętymi na szkoleniu 44th.

Kontakt z administracją (Marshallers) via contactadmin.
Dodawanie odznaczeń do profilu viewtopic.php?p=2106#p2106 .
Locked