Pomyłki MM - czyli brak kontroli nad misją

Kącik twórców misji - forum otwarte dla wszystkich
Post Reply
User avatar
Hancer
Joined: 2018-09-07 17:18

Flights: 66 (141hs)
Specialized in: ATC / AWACSGildia Pilot

302 Dowódca

2018-12-12 10:05

Witam, przy okazji ostatniej prowadzonej przeze mnie misji, wyszła sprawa braku możliwości skorygowania ewentualnych niedociągnięć czy choćby zmiany slotów. Dla mnie osobiście bardzo frustrujący był fakt, że nie mam możliwości szybkiego poprawienia slotów i oczywiście najważniejsze w ogóle wgrania misji na serwer. Wbrew zapewnien, że zawsze ktoś z administracji jest, takowego nie było. Misja została wgrana po wysłaniu apelu na pomoc, ale nie jest to rozwiązanie, które można przyjąć. Tym bardziej że po uruchomieni misji nie jesteśmy w stanie już nic poprawić czy choćby zastopować serwer w oczekiwaniu np. na wszystkich graczy. Rozwiązaniem tego problemu jest jedynie przejęcie projektu misji przez osobę mającą takie uprawnienia i posiadająca możliwość bezpośredniego dodawania slotów do kalendarza. Mam zamiar dalej tworzyć misję, tylko że musi być osoba, która przejmie projekt i go doprowadzi do uruchomienia. Gdyż po czasie który spędziłem nad misją, muszę mieć pewność, że wszystko będzie doprowadzone do końca. Nie mam zamiaru ingerować w istniejące na forum zasady. Zgłaszam wykryty problem i podsuwam rozwiązanie pod dyskusję. Chyba że nie ma takiej opcji, to zamykam temat. Pozdrawiam.

User avatar
VladMordock
Moderator
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 61 (117hs)
Specialized in: ATC / AWACSGildia Marshaller

2018-12-12 10:55

Wysyłałeś 4 prośby o modyfikacje slotów w kalendarzu - wszystkie cierpliwie zrealizowaliśmy.
Misja została uruchomiona 2 minuty przed planowaną godziną w kalendarzu, cierpliwie siedziałem na TS przez cały wieczór, aby pomóc w przypadku ew. problemów; nikt nie pisał/nikt nie "pokał", więc nie za bardzo rozumiem w czym jest problem.

Wczoraj w nocy dodaliśmy kilku użytkownikom uprawnienia techniczne: gildia/awards?guid=3 .

User avatar
Hancer
Joined: 2018-09-07 17:18

Flights: 66 (141hs)
Specialized in: ATC / AWACSGildia Pilot

302 Dowódca

2018-12-12 12:54

No i nie było sprawy. Cytat "Chyba że nie ma takiej opcji, to zamykam temat." Ja się denerwowałem może kogoś to nie rusza, ale lubię jak coś robię żeby było doprowadzone do końca jak się zaczęło. Ok, temat zamknięty. Proszę o wyładowanie postu.

Post Reply