Pomyłki MM - czyli brak kontroli nad misją

Forum tylko do odczytu, archiwum postów, obecnie przeniesione na Discord.
Locked
User avatar
Hancer
Posts: 1042
Joined: 2018-09-07 17:18
Contact:

Flights: 153 (358hs)
Specialized in: A-10C



Gildia Rentier

Witam, przy okazji ostatniej prowadzonej przeze mnie misji, wyszła sprawa braku możliwości skorygowania ewentualnych niedociągnięć czy choćby zmiany slotów. Dla mnie osobiście bardzo frustrujący był fakt, że nie mam możliwości szybkiego poprawienia slotów i oczywiście najważniejsze w ogóle wgrania misji na serwer. Wbrew zapewnien, że zawsze ktoś z administracji jest, takowego nie było. Misja została wgrana po wysłaniu apelu na pomoc, ale nie jest to rozwiązanie, które można przyjąć. Tym bardziej że po uruchomieni misji nie jesteśmy w stanie już nic poprawić czy choćby zastopować serwer w oczekiwaniu np. na wszystkich graczy. Rozwiązaniem tego problemu jest jedynie przejęcie projektu misji przez osobę mającą takie uprawnienia i posiadająca możliwość bezpośredniego dodawania slotów do kalendarza. Mam zamiar dalej tworzyć misję, tylko że musi być osoba, która przejmie projekt i go doprowadzi do uruchomienia. Gdyż po czasie który spędziłem nad misją, muszę mieć pewność, że wszystko będzie doprowadzone do końca. Nie mam zamiaru ingerować w istniejące na forum zasady. Zgłaszam wykryty problem i podsuwam rozwiązanie pod dyskusję. Chyba że nie ma takiej opcji, to zamykam temat. Pozdrawiam.

User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

Wysyłałeś 4 prośby o modyfikacje slotów w kalendarzu - wszystkie cierpliwie zrealizowaliśmy.
Misja została uruchomiona 2 minuty przed planowaną godziną w kalendarzu, cierpliwie siedziałem na TS przez cały wieczór, aby pomóc w przypadku ew. problemów; nikt nie pisał/nikt nie "pokał", więc nie za bardzo rozumiem w czym jest problem.

Wczoraj w nocy dodaliśmy kilku użytkownikom uprawnienia techniczne: gildia/awards?guid=3 .

User avatar
Hancer
Posts: 1042
Joined: 2018-09-07 17:18
Contact:

Flights: 153 (358hs)
Specialized in: A-10C



Gildia Rentier

No i nie było sprawy. Cytat "Chyba że nie ma takiej opcji, to zamykam temat." Ja się denerwowałem może kogoś to nie rusza, ale lubię jak coś robię żeby było doprowadzone do końca jak się zaczęło. Ok, temat zamknięty. Proszę o wyładowanie postu.

Locked