Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World 2.5 Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych (REKRUTACJA), wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany, zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

Image Note for non-polish speaking pilots: during account registration, please put all the details about why would you like to join our community or short note that you are registering an account for the Join Ops use into the "Interested in" field .

If you are interested in Join Ops operations please get in contact with us via contactadmin , the account creation is not required .

F18 Problem z radiem

Dyskusje i porady techniczne oraz bazarek - forum otwarte dla wszystkich
Post Reply
User avatar
Igorczyk
Joined: 2019-08-06 00:05
Gildia Spotter

2019-08-14 14:39

Po ostatnim zetknięciu się z problemem z radiem w F18 postanowiłem bliżej zbadać sprawę. Przeszukałem fora, wykonałem parę testów i odkryłem nie tylko sam bug, ale też i pewne obejście. Do teraz się zastanawiam czy takie zachowanie radia jest prawidłowe i zamierzone przez twórców, dla mnie to tak nie wygląda, dlatego do wszystkich pilotów F18, którzy mają owy problem - przychodzę z pomocą. Jeśli są jakiekolwiek pytania związane z problemem, bądź jest coś niezrozumiałego w moim filmiku, proszę mówić. Filmik z napisami po angielsku ponieważ zastanawiałem się czy aby nie wrzucić tego nagrania gdzieś na forum EDków.


Post Reply