Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World 2.5 Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych (REKRUTACJA), wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

OpenBeta- Update/ Naprawa

Porady techniczne oraz bazarek - forum otwarte dla wszystkich
Zahar

Gildia Pilot

2019-02-13 18:33

Wklejam instrukcję bo może się komuś przydać- szczególnie jak trzeba to zrobić pierwszy raz.
(mi trzeba było to łopatologicznie tłumaczyć- dzięki Hancer)

:idea: prosty sposób jak zaktualizować OpenBete kiedy sam luncher tego nie robi z automatu, czyli OpenBeta Updater przez "cmd":

- W menu start wywołujemy okno dosowskie, czyli wpisujemy cmd.exe
- Wpisujemy komendy (ścieżkę do updatera) w sposób przedstawiony na załączonym obrazku, zaczynając od podania partycji na której mamy zainstalowanego DCS (u mnie to partycja G)

Obrazek
-wielkość liter ma znaczenie
-spacja jest znakiem
-można wyłączyć okno dosowskie kiedy launcher wystartuje

I drugi sposób. Mniej pisania chyba...
https://www.youtube.com/watch?v=dRgxqUU7ALI

Awatar użytkownika
PanDziad

Gildia Pilot

2019-02-13 19:02

Awatar użytkownika
Wodzu
Moderator

Gildia Marshaller

2019-02-13 20:06

Potwierdzam. DCS Updater Utillity to najlepszy sposób do zarządzania DCSem. Tylko z jakiegoś dziwnego powodu te najnowsze wersje powodują u mnie crash aplikacji.

Awatar użytkownika
YogiPL

Gildia Pilot

2019-02-14 11:20

To i jak się pochwalę swoim sposobem ;-)

Zmieniam datę systemową o jeden dzień do przodu :D

ODPOWIEDZ