Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World 2.5 Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych (REKRUTACJA), wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

Sprzedam - X52 Flight Control System oraz T-Flight Hotas X

Porady techniczne oraz bazarek - forum otwarte dla wszystkich
Awatar użytkownika
bborov

Gildia Rentier

S18 Pilot

2019-03-05 16:00

Witam,
Mam na sprzedaż:
1. Logitech G Saitek X52 Flight Control System. Kupiony jakoś w drugiej połowie tamtego roku, używany ok tygodnia, był oddawany na gwarancje (raz do serwisu zewnętrznego i drugi raz bezpośrednio do Logitech) ze względu na drgania osi suwaków na przepustnicy. Po rozmowach z Logitech dostałem drugi egzemplarz więc mam dwa (obydwa z tą samą przypadłością, więc stwierdzam, że potencjometry są takiej jakości). - 400 PLN
2. Thrustmaster T-Flight Hotas X - w pełni sprawny, używany ok 0,5 roku - 150 PLN

ODPOWIEDZ