Sprzedam gogle VR Pimax 5k+, stację bazową oraz oddam bonus $$

Post Reply
User avatar
gorzasty
Posts: 113
Joined: 2018-05-10 18:47
Contact:

Flights: 30 (60hs)
Specialized in: Mi-8MTV2 Pilot



Gildia Rentier

Cześć

Mam na sprzedaż gogle Pimax 5k+. Jest to najnowsza ich wersja z możliwością gry w 120Hz. Gogle praktycznie nowe. Wyciągnąłem tylko raz z pudełka sprawdzić czy sprawne, bo z Chińczykami nigdy nie wiadomo i zapakowane z powrotem, czekają na nowego właściciela. Wszystko idealne. Bez bad pixeli, łapią tracking pięknie.

Zainteresowani wiedzą, że obecnie to jedyne gogle VR na rynek konsumencki z FoV 170 st. Rozdzielczość lepsza niż w CV1. Trzeba się jednak liczyć, że do gry będzie potrzebne mocne GPU - 1080ti co najmniej, a najlepiej 2080ti.

Bez latarni macie tracking 3dof, wypadałoby więc też ją dokupić. Mam jedną w wersji pierwszej (tyle wystarczy jeśli nie chcecie roomscale) zakupioną w Xkom. Chyba jeszcze na gwarancji jest, musiałbym sprawdzić.

Dodatkowo oddam kod na zakupy w Pimax na kwotę 60$

Krótka historia gogli dla zainteresowanych: gogle kupiłem ok. rok temu nowe od backera, który wziął dwie sztuki - jedną dla siebie, drugą na handel. Niestety od początku był na jednym ekranie bad pixel. Na początku mi to nie przeszkadzało, ale po jakimś czasie postanowiłem zareklamować. Przyszły z 3 bad pixelami. Kolejna reklamacja i tym razem jest wszystko OK i dostałem bonus 60$ w ramach przeprosin.
Z reklamacją nie miałem problemów powołując się na backera i jego numer zamówienia (które osobie kupującej ode mnie przekażę). Ile zostało tej gwarancji to nie wiem, ale w Pimax mają taki bałagan, że chyba każdą reklamację uwzględniają jeśli dane się zgadzają. Mnie o nic nie pytali.

Ubezpieczona wysyłka dla forumowiczów gratis, a najlepiej odbiór osobisty we Wrocławiu lub okolicach.

Ceny:

- Pimax 5k+ 2699pln
- stacja bazowa Vive 499pln
- kod na 60$ zniżki na zakupy w sklepie Pimax gratis

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Post Reply