Filmy instruktażowe

Forum tylko do odczytu, archiwum postów, obecnie przeniesione na Discord.
Dział Analizy, aktywny

Moderator: Instruktor

User avatar
Sartori
Posts: 159
Joined: 2019-05-20 23:50

Flights: 37 (78hs)
Specialized in: MiG-21bis



Gildia Rentier

Manewr F-Pole / Cranking w wykonaniu MiG-21bis


User avatar
Barti
Posts: 26
Joined: 2018-07-11 17:28

Flights: 23 (43hs)
Specialized in: MiG-21bis



Gildia Rentier

Sartori, super filmik. Dzięki. Zauważyłem jednak, iż w większości przypadków, Hornet strzela pocisk w trybie LOFT, przez co w MiGu zyskuje się cenne sekundy. Gdyby pocisk został wystrzelony w normalnym trybie, szanse na jego uniknięcie byłyby o wiele mniejsze.

Pozdro!

User avatar
Sartori
Posts: 159
Joined: 2019-05-20 23:50

Flights: 37 (78hs)
Specialized in: MiG-21bis



Gildia Rentier

Barti wrote: 2019-09-17 12:22 Sartori, super filmik. Dzięki. Zauważyłem jednak, iż w większości przypadków, Hornet strzela pocisk w trybie LOFT, przez co w MiGu zyskuje się cenne sekundy. Gdyby pocisk został wystrzelony w normalnym trybie, szanse na jego uniknięcie byłyby o wiele mniejsze.

Pozdro!
I tak i nie.

Testowałem z różnymi rakietami i zawsze jest możliwość wykonania uniku tą metodą (kaman, cranking stosuje się w dosłownie każdym samolocie).

Ważniejsze od typu rakiety, jest wiedzieć kiedy zostaje wystrzelona. Tutaj ołówek ma trochę przerąbane, bo jeżeli nie zauważymy wystrzału, to nie wiadomo od którego momentu liczyć i można się dosłownie nadziać na nadlatującą z naprzeciw rakietę.

Testowałem tą metodę na razie z:

AIM-7M - F/A-18C
530D - M2KC
R-27ER - MiG 29

Zdecydowanie najtrudniej jest uniknąć R-27ER.

Rzecz jasna, to wszystko testy z AI na excellent, natomiast ma się to nijak do PvP. Bo kto komu broni wystrzelić 2 rakiety jedna po drugiej?

User avatar
Siwy
Posts: 268
Joined: 2018-10-31 08:29

Flights: 36 (127hs)
Specialized in: MiG-21bis



Gildia Rentier

PLMB Oficer

Jak zawsze pouczająco żeby mi tylko w końcu to wychodziło. Ale właśnie na serwerze zestrzeliłem dwa "23" samotnie latając trzeci mnie dopadł także myślę, że i tak nie jest źle.

User avatar
kkpriest
Posts: 4
Joined: 2018-12-22 13:23




Gildia Spotter

NEWBIE Spotter

Witam

Mój pierwszy film na nowym kanale ;-) Szybka akcja bez zagłębiania się. Jak będzie zainteresowanie i czas to postaram się zrobić więcej

P-51D-25-NA cold start



pozdrawiam

User avatar
Glow
Posts: 135
Joined: 2019-08-29 23:09




Gildia Spotter

NEWBIE Spotter

Najlepszy tutek do Mustanga jaki znalazłem na YT, razem z wytłumaczeniem co i po co:




Jest jeszcze drugi sposób uruchamiania, przy pomocy iskrowników - fajniejszy.

User avatar
kkpriest
Posts: 4
Joined: 2018-12-22 13:23




Gildia Spotter

NEWBIE Spotter






User avatar
kkpriest
Posts: 4
Joined: 2018-12-22 13:23




Gildia Spotter

NEWBIE Spotter

i kolejne video ;-)

Mam nadzieję, że komuś się przyda ;-)


Locked