Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World 2.5 Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych (REKRUTACJA), wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

Lotniskowiec

Poradniki, opisy dotyczące walki oraz pilotażu - forum otwarte dla wszystkich
Awatar użytkownika
Hancer
Rejestracja: 2018-09-07 17:18

Gildia Pilot

2018-12-04 11:50

Starty z lotniskowca jeżeli ustawione jest więcej niż jedna grupa F-18 mogą być kłopotliwe. Na podstawie startów AI można prześledzić kolejność i według niej poruszać się na pokładzie.
Obrazekdarmowe hostingi serwerów minecraft

Pierwsza grupa umieszczana jest na katapultach, następne podchodzi grupa druga a po niej trzecia. Następne grupy pojawiają się jak jedna jeszcze jedna maszyna jest na pokładzie.
Jak mamy do czynienia tylko z jedna grupą na rampie kolejność pozostaję taka sama.

Obrazek

To jest oczywiście propozycja z mojej strony i sadzę że może zostać przyjęta przez nasze grono jako podstawa operowania z lotniskowca.

ODPOWIEDZ