Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World 2.5 Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych (REKRUTACJA), wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany, zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

Image Note for non-polish speaking pilots: during account registration, please put all the details about why would you like to join our community or short note that you are registering an account for the Join Ops use into the "Interested in" field .

If you are interested in Join Ops operations please get in contact with us via contactadmin , the account creation is not required .

Lotniskowiec

Poradniki, opisy dotyczące walki oraz pilotażu - forum otwarte dla wszystkich
Post Reply
User avatar
Hancer
Joined: 2018-09-07 17:18

Flights: 59 (126hs)
Specialized in: ATC / AWACSGildia Pilot

302 Dowódca

2018-12-04 11:50

Starty z lotniskowca jeżeli ustawione jest więcej niż jedna grupa F-18 mogą być kłopotliwe. Na podstawie startów AI można prześledzić kolejność i według niej poruszać się na pokładzie.
Imagedarmowe hostingi serwerów minecraft

Pierwsza grupa umieszczana jest na katapultach, następne podchodzi grupa druga a po niej trzecia. Następne grupy pojawiają się jak jedna jeszcze jedna maszyna jest na pokładzie.
Jak mamy do czynienia tylko z jedna grupą na rampie kolejność pozostaję taka sama.

Image

To jest oczywiście propozycja z mojej strony i sadzę że może zostać przyjęta przez nasze grono jako podstawa operowania z lotniskowca.

Post Reply