Życzenia Świąteczne 2018

Forum "o wszystkim" - forum publicznie dostępne oraz otwarte dla wszystkich


Image

Post Reply
User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

Panowie,

Z okazji Świąt oraz nadchodzącego Nowego Roku chciałbym podziękować Wam wszystkim za wspaniałą wspólną zabawę w 2018 roku oraz życzyć Wam oraz Waszym najbliższym wszystkiego najlepszego w 2019 roku. Chyba najlepszym oraz najbardziej szczerym życzeniem będzie możliwie mała liczba życiowych trosk, abyście mogli dalej znajdować czas na nasze hobby oraz rozwijać się jako wirtualni piloci. :D

Dodatkowo życzę wszystkim sprawnego Data-Link'a w hornecie, stabilnego dedyka, rozgrywki bez crash'y oraz wielu FPS, czyli wszystkiego o czym marzycie, aby nasza zabawa była jeszcze przyjemniejsza. 8-)

Równocześnie dziękuję Wszystkim, którzy w mijającym roku przyczynili się do istnienia oraz rozwoju tego miejsca: technicznym, marshallers, instruktorom, dowódcom eskadr, twórcom misji, kontrolerom oraz - przede wszystkim - pilotom, którzy w ciągu roku dołączyli do wspólnej zabawy. Za frekwencję na misjach, za klimat, za wspólną naukę "fachu", za konstruktywne "sprzeczki"; krótko - dziękuję za to, że jesteście! :)

Forma do jakiej urosło to miejsce przekroczyła moje początkowe marzenia, a widząc zaangażowanie społeczności, nowych mission makerów, udział zorganizowanych grup oraz znając plany marshallers oraz dowódców grup, jestem przekonany, że 2019 będzie jeszcze bardziej interesujący. 8-)

Na zakończenie życzę wszystkim, abyśmy w kolejnym roku mogli dalej, wspólnie czerpać radość z wirtualnego, bojowego latania, a także, abyśmy mogli zachowywać do wielu spraw odpowiedni dystans, aby wirtualne różnice zdań nie wpływały na zupełnie realne relacje, znajomości oraz przyjaźnie, które zawiązały się lub trwają na naszym grupowym serwerze TeamSpeak. :D Ze swojej strony przepraszam, jeśli kogoś udało mi się w ciągu tego roku rozdrażnić, jednak podczas podejmowania różnych, czasem trudnych decyzji zawsze priorytetem było dla mnie dobro tego projektu. 8-)

Ciężko mi snuć plany na 2019, gdyż z wielu powodów będę w rozwój tego miejsca zdecydowanie mniej zaangażowany niż w 2018, ale ze swojej strony - przede wszystkim - chciałbym pomóc urealnić plany kilku osób, abyśmy podczas nadchodzącego roku mogli się gdzieś spotkać i wspólnie raczyć, już zupełnie realnym "paliwem lotniczym"... ;) :D

Wesołych Świąt!

Pozdrawiam,
Vlad

Image



PS. Zdjęcie oraz film z https://fightersweep.com/9434/picture-d ... is-cvn-74/

Post Reply