Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World 2.5 Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych (REKRUTACJA), wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

Pomoc dla byłego pilota MiG-29 z Malborka

Forum o wszystkim związanym z DCS - forum publicznie dostępne oraz otwarte dla wszystkich.
Awatar użytkownika
Avantar
Moderator
Rejestracja: 2018-06-19 09:26

Gildia Marshaller

44th Pilot

2019-01-23 13:44

Ponieważ są wśród nas pasjonaci lotnictwa wojskowego ;-) pozwalam sobie wrzucić tutaj ten temat.

Nasz znajomy, kolega, przyjaciel Jacek od lat zmaga się z ciężką chorobą - zresztą, na pewno wielu z Was o nim słyszało. Gdybyście jednak nie słyszeli a chcieli wspomóc chociaż złotówką to podsyłam link do zrzutki zorganizowanej w celu pomocy w walce z ostatnimi przeciwnościami losu z jakimi się zmaga.

https://zrzutka.pl/u846rn

Z góry dziękuję za wsparcie!
Avantar.

Avantar
My rig: Gigabyte Z170-Gaming K3; 4x8GB HyperX Fury Black 2133MHz DDR4 CL14; Intel Core i7-6700K 4.0 GHz; MSI GTX1080Ti; HOTAS Warthog; MFD Cougar; Track IR 5; Saitek Pro Flight rudder Pedals; Oculus Rift
ODPOWIEDZ