Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World 2.5 Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych (REKRUTACJA), wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany, zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

Image Note for non-polish speaking pilots: during account registration, please put all the details about why would you like to join our community or short note that you are registering an account for the Join Ops use into the "Interested in" field .

If you are interested in Join Ops operations please get in contact with us via contactadmin , the account creation is not required .

Discord

Forum o wszystkim związanym z DCS - forum publicznie dostępne oraz otwarte dla wszystkich.
Post Reply
PanDziad

Flights: 4 (10hs)
Specialized in: UH-1H

Gildia Rentier

2019-02-06 14:19

Mam pytanie czy gildia posiada kanal na Discord ? nigdzie nie znalazłem info na ten temat obstawiam ze nie.
Co do forum to jest mistrzostwo świata pełna profesja ( kalendarz wydarzen ,zapisy , odznaczenia,staty itp ) ale wg mnie taki discord tez by sie przydał. Dlugo nie moglem przekonac sie do tej aplikacji syn mnie ciagle namawial a ja sie upieralem ze wole TS .W koncu bylem zmuszony korzystać i teraz nie wyobrażam sobie kompa bez discorda :)

Hancer

Flights: 52 (110hs)
Specialized in: ATC / AWACS

Gildia Pilot

302 Dowódca

2019-02-06 14:37

Raczej nie spodziewał bym się tego, nie można się rozdzielać na nie wiadomo ile komunikatorów a tym bardziej że mamy bardzo dobry czat na forum. TS jest bardziej regulowany i nie koliduję z grami i programami używanymi do symulatora.

VladMordock
Moderator

Flights: 55 (104hs)
Specialized in: M-2000C

Gildia Marshaller

2019-02-06 14:58

Z wielu powodów na razie TeamSpeak, w przyszłości "kto wie". Obecnie - pomimo pozornych plusów, TS jest dla nas lepszy od Discord-a.

Kontakt z administracją (Marshallers) via contactadmin.
Dodawanie odznaczeń do profilu viewtopic.php?p=2106#p2106 .
Post Reply