Zakupy w X-kom

Forum "o wszystkim" - forum publicznie dostępne oraz otwarte dla wszystkich


Image

Post Reply
User avatar
Skyhawk
Posts: 43
Joined: 2019-11-06 22:11




Gildia Spotter

NEWBIE Spotter

Robił ktoś z Was zakupy w stacjonarnym salonie X-kom? Chodzi mi o to czy istnieje możliwość negocjacji ceny przy zamawianiu podzespołów u nich na miejscu.

User avatar
Bartek16194
Moderator
Posts: 770
Joined: 2018-10-23 19:09

Flights: 348 (931hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Marshaller

VFA-203 Commanding Officer

VF-31 Naval Flight Officer

492nd vFS Pilot

Dwa lata temu kupowałem tam słuchawki i powiedziałem że u konkurencji taniej, gość sprawdził i było więc sprzedał mi po cenie jaką miał inny sklep ale nie wiem czy to u nich standard czy miałem farta.

Wirtualne Biało-Czerwone Iskry - #3 Prawy skrzydłowy (TS-11) - 2021+

Steam
YT
User avatar
Skyhawk
Posts: 43
Joined: 2019-11-06 22:11




Gildia Spotter

NEWBIE Spotter

No właśnie. Ciekawe czy ta zasada obowiązuje zawsze. Z tego co czytałem w opiniach o pracy w X-kom na gowork.pl to sprzedawcy mają płaconą minimalną krajową plus jakieś premie od sprzedaży, więc może jest taka możliwość.

User avatar
Skyhawk
Posts: 43
Joined: 2019-11-06 22:11




Gildia Spotter

NEWBIE Spotter

Byłem i rozmawiałem. Niestety, jedyne co mogą zrobić to dać rabat ok. 100-150zł na wybrany przeze mnie zestaw komputerowy, czyli nawet nie 1%. Powiedziałem, że konkurencja ma taniej ale nic to nie dało. Takie mają ceny i już. Powiedzieli żebym napisał do product managera, to może on coś wymyśli. Napisałem. Odpisał że obowiązują ceny katalogowe i że na początku stycznia powinny być lepsze ceny z powodu noworocznych wyprzedaży. Nie ma jak to stać frontem do klienta. Chciałem wszystko kupić w x-kom, a tak to będę musiał zamawiać podzespoły z różnych źródeł, również zagranicznych, bo np.: Niemcy mają ok. 10% taniej niektóre rzeczy.

User avatar
ags
Moderator
Posts: 220
Joined: 2019-08-23 01:45

Flights: 179 (430hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Marshaller

NEWBIE Spotter

To jak juz patrzysz, to novatech, overclockers, scan i ccl w UK. Nie obiecuje lepszych cen, ale promocje potrafia byc przez duze P (np konkretny RAM 45% taniej).

Opinia: pewne rzeczy nie powinny mieć miejsca.

Tematy zakazane:
ZipLip na carrierze, nie da się i już ;-)
User avatar
Skyhawk
Posts: 43
Joined: 2019-11-06 22:11




Gildia Spotter

NEWBIE Spotter

Dzięki za podpowiedź. Rzucę okiem na ich ofertę. A nuż się coś trafi.

Post Reply