Agressors Int. Corp. poszukuje Kontraktorów

Forum "o wszystkim" - forum publicznie dostępne oraz otwarte dla wszystkich
Post Reply
User avatar
Sowin
Joined: 2018-07-02 12:40

Flights: 67 (151hs)
Specialized in: F/A-18CGildia Pilot

No. 26 Sqn Commanding Officer

VFA313 Pilot

2019-12-25 22:12

Agressors International Corporated

AIC jest jest organizacją pozarządową. Grupa ma charakter najemniczy a jej Kontraktorzy pochodzą z całego świata. Największa część pilotów wywodzi się ze środowiska wojskowego głównie krajów NATO. Organizacja działa obecnie we wszystkich regionach zapalnych świata, świadcząc swoje usługi. Początki jej działalności sięgają pierwszej wojny
w Iraku. Do chwili obecnej zadania najemników ograniczały się do wykonywania lotów transportowych na śmigłowcach, samolotach transportowych oraz szkolenia pilotów. Dynamiczny rozwój firmy, zdobyte doświadczenie oraz reputacja skłoniły kilku „inwestorów” do podpisania umowy w zakresie działalności militarnej na współczesnych samolotach odrzutowych. Warunki umowy są ściśle tajne. Z potwierdzonych źródeł wiadomo jednak, że chodzi o Pakistan i prawdopodobnie w grę wchodzą samoloty JF-17 Thunder.

Oczekiwania względem Kontraktorów:
- znajomość oraz umiejętność wirtualnego latania JF-17 Thunder
- znajomość Brevity Code
- umiejętność czytania i nawigacji z wybranym Navigation Charts
- doświadczenie bojowe na dowolnym typie samolotu wielozadaniowego

W procesie rekrutacyjnym każdy plot zostaje poddany testowi kompetencyjnemu, w którego skład wchodzi sprawdzenie umiejętności praktycznych w zakresie:
- ramp start, start z lotniska i lądowanie w warunkach VFR, prowadzenie komunikacji radiowej, nawigacja
- walka powietrzna (Dogfight) z AI
- zadanie air to ground z wykorzystaniem uzbrojenia niekierowanego

Test kończy się wynikiem pozytywnym lub negatywnym. Po zdaniu egzaminu pilot ubiegający się uczestnictwo zostaje zapoznany z warunkami kontaktu. Organizacja zastrzega sobie prawo do odrzucenia kandydatury bez podania przyczyny. Zainteresowanych prosimy o kontakt poprzez ambasady w Pakistanie lub łącznika na region wirtualny w zakładce PW.
Podstawowym założeniem grupy jest wykonywanie lotów jako Agressor w misjach PvP, treningowych, z innymi Eskadrami i na serwerach online. Osoby, które wejdą w skład grupy będą miały bezpośredni wpływ na jej dalsze kreowanie oraz przejdą szkolenie w zakresie walki Air to Air i wykonywania zadań Air to Ground z dostępnej zdobytej wiedzy
i doświadczenia. Grupa będzie charakteryzować się wykonywaniem wszystkich rodzajów misji przewidzianych dla platformy, w każdych warunkach atmosferycznych, dnia i nocy ze szczególnym naciskiem na walkę powietrzną. Rekrutacja rozpocznie się 1 stycznia 2020 r. i potrwa do końca marca bieżącego roku.

*projekt nie jest związany z VFA-313

Post Reply