Przywitaj się

Forum "o wszystkim" - forum publicznie dostępne oraz otwarte dla wszystkich
TRUP

Gildia Spotter

2019-11-30 21:12

Witam

W DCSa dopiero zaczynam.Śmigłowcami zajmuję się zawodowo więc i tu zaczynam od nich na początek Mi-8 z czasem następne maszyny, liczę na pomoc bardziej doświadczonych oraz na dobrą zabawę.

Andy

Gildia Spotter

2019-12-06 09:02

Cześć.
Pozwólcie, że i ja się z Wami przywitam. Bardzo młody gość ;), jeśli chodzi o stan silnika..., 45 lat ;) Lotnictwem zajmuję się od dzieciństwa. I tym realnym jak i wirtualnym. Pierwsze symulatory były u mnie na atari (1980- jak ten czas zleciał...), comodore i amidze, z której byłem baaardzo dumny :) ... Następnie rozpocząłem swoją przygodę w FSX, na którym swoje loty rozpocząłem od 2007 roku. Od 2007 roku latam nieprzerwanie w sieci VATSIM, przechodząc przez Prepar3d a obecnie X-Plane 11. Nawet specjalnie pod symulatory zakupiłem Okulusa Rift, ale jakoś nie podeszło, za to dzieci mają radochę. DCS mam od początku jego pojawienia się, ale nie miałem z kim latać to i czekał na odpowiedni moment. Jakiś czas temu przeczytałem o Waszej ekipie i po namyśle zdecydowałem się do Was dołączyć. Teraz wreszcie za DCS zabieram się konkretnie i mam nadzieję, że pozostanę z Wami na dłużej. Samoloty jakie posiadam to Tomcat i Hornet i na nich się skupiam. Mam nadzieję, na intensywne szkolenie i na lata wspólnych misji z Wami :) Pozdrawiam Tylu lądowań ile startów.

Post Reply