Gildia.org jest otwartą platformą do wspólnych rozgrywek polskiej sceny DCS - zapraszamy wszystkich pilotów (niezależnie od poziomu doświadczenia), a także wszystkie zorganizowane grupy oraz eskadry.

Zarejestruj się i dołącz do naszej społeczności, latamy na DCS World 2.5 Open Beta oraz nie stawiamy kryteriów rekrutacyjnych (REKRUTACJA), wszyscy chętni do wspólnego latania online znajdą u nas swoje miejsca na naszym fragmencie wirtualnego nieba.

Jeśli jeszcze jesteś niezdecydowany zapraszamy na nasz serwer TeamSpeak (konfiguracja viewtopic.php?f=11&t=4 ) lub nasz kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCLTBtk ... 0tyQ7lnWpg.

Przywitaj się

Forum o wszystkim związanym z DCS - forum publicznie dostępne oraz otwarte dla wszystkich.
Awatar użytkownika
Borsuk
Moderator

Gildia Marshaller

44th Pilot

2019-04-17 08:33

czesć,

zainstaluj sobie LotATC - https://www.lotatc.com/download.html

zapoznaj się ze szkoleniem LotATC -

zapisz się na szkolenie jeśli spełniasz wymogi - gildia/event?mid=355

Awatar użytkownika
Rotein

Gildia Pilot

2019-04-19 10:45

To i ja coś tam napiszę :)

Mam na imię Piotr 46 lat, ojciec, dziadek itd.technicznie bardzo sprawny, pasjonat nart, rowerów górskich i wycieczek po górach.. no i oczywiście latania. Większość czasu spędzam w Szwajcarii (praca.. itp..). Jeśli chodzi o DCS, to w zasadzie całe życie czekałem na taki symulator. Początki to Commodore i f-29, potem Amiga i Gunship 2000.. potem długa przerwa, jakieś tam HAWX ale to nie symulator. W miare wzrostu technologi i możliwości zahaczałem o różne tytuły ale nie na długo. LockOn, latałem jakiś czas w War Thunder, potem Arma 3 na śmigłach. Na obecną chwilę na moim dysku jest tylko DCS i Arma 3 :). W Gildia.Org nie znałem nikogo, znalazłem na necie i na obecną chwilę jestem mega zadowolony! Fajni ludzie, super klimaty.. ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia na niebie!

Sartori86

2019-05-25 11:44

Cześć,

Forum polecił mi kolega. Do DCSa wracam raz po raz od kilku lat. Raz winy przerw był brak czasu, innym razem nie miałem dostatecznie dobrego sprzętu, aby udźwignął tą grę.

Mam szereg modułów, z czego sercem jestem pilotem Ołówka, głową Szerszenia (bo tym chyba każdy lata :D), a patrząc po gildiowych tutorialach, to pewnie powinienem zatrzymać się na modułach z FC3 :D.

Bardzo lubię latać w koopie, natomiast absolutnie nie ogarniam lotniczego savoir vivre, czy to na płycie lotniska, czy to na niebie. Jeżeli znajdzie się chętny mentor, to proszę o kontakt :).

ODPOWIEDZ