Film promocyjny - dyskusja

Forum "o wszystkim" - forum publicznie dostępne oraz otwarte dla wszystkich


Image

User avatar
Ronan
Posts: 377
Joined: 2018-08-12 22:10

Flights: 159 (443hs)
Specialized in: Mirage M-2000C



Gildia Rentier

Możesz jeszcze na youtube zobaczyć NCS music "No cypyright music"

User avatar
Grzechu789
Posts: 19
Joined: 2018-09-13 21:59
Contact:

Flights: 2 (2hs)
Specialized in: Mirage M-2000C



Gildia Rentier

Wiem, wiem, ale tak mi się spodobał ten kawałek, tytuł piosenki może być motywem przewodnim i mam już jakąś wizję (odległą, ale jest :P ) że koniecznie muszę go załatwić! Już wysłałem zapytanie do wytwórni ;)

Jak nie będą mieli nic przeciwko, będzie można przystąpić do prac, a papier załatwimy później (niestety youtubowy system weryfikacji nie akceptuje zgody mailem, musi być jakiś "glejt" lub informacja zamieszczona publicznie etc.)
Spokojna wasza rozczochrana, wszystko ogarnę, nie takie rzeczy się robiło ze szwagrem :D

User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

Dodane do kalendarza:
gildia/event?mid=124

Stara
Posts: 24
Joined: 2018-06-29 18:26

Flights: 11 (17hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Rentier

Nie wyrobie dzis na spotkanie z ustaleniaem (choc chetnie polatam w.g. scenariusza).
BTW: kolejna muzyka trafiona pod potencjalny film:

User avatar
Grzechu789
Posts: 19
Joined: 2018-09-13 21:59
Contact:

Flights: 2 (2hs)
Specialized in: Mirage M-2000C



Gildia Rentier

No witam Panowie,

Tak więc w miarę możliwości będę na bieżąco wrzucać pomysły i zadania, na chwilę obecną poproszę was, a w zasadzie dla chętnych mam "questy" jak ktoś chciałby sobie wykonać :D

Pierwsza sprawa to pomoc w doborze piosenki. Znalazłem swoją playlistę ulubionych na SoundCloud, a stamtąd możemy śmiało "pożyczać" (po prostu wykorzystać).
Kilka z tych kawałków jest z filmów Gonciarza "za czasów bumcfksz" jak zaczynał Daily Vlogować (#pozdro_dla_kumatych).
W każdym bądź razie kilka z tych on wykorzystał w swoich materiałach, a kilka sam znalazłem takich co mi wpadały w ucho itd.itd

Wybrałem sobie parę kawałków i utworzyłem ankietę w osobnym poście. Proszę was o głosowanie co wam się bardziej podoba.

[/b]Druga sprawa[/b] to jak ktoś lubi albo miałby "zajawkę" na wymyślanie scenariuszy to zapraszam. Każdy będzie fajny.

Jak bym widział film? Układany pod muzykę, czyli cięcia i przejścia płynnie w stosunku do rytmu muzyki... ...no, żeby fajnie się oglądało :D Moje wcześniejsze propozycje już widzieliście, (jak nie to zapraszam są parę postów wstecz, zajebiste filmy, serio) więc celuję coś w taki deseń.
Czyli krótkie ujęcia po 1-5 sekund na scenę, cięcie bez żadnych "efektów zajebistego przejścia" i ewentualnie może być jakaś dogłębniejsza narracja, w zależności np. od rodzaju muzyki. Chcąc nagrać pod moją ostatnią propozycję widział bym tutaj więcej scen patrolu, eskorty, wsparcia etc.

Przykładowy scenariusz? Najprostszy z możliwych - dwa M2000 podłączone pod tankowiec.

Treść scenariusza w 5 słowach, ale trzeba zastanowić się nad tym jak:
pora dnia, pora roku, pogoda (deszcz, słonecznie, zachmurzenie, przelotne chmury etc.), opady, burze, lokalizacja (mapa, miejsce na mapie), otoczenie, inne jednostki / aircrafty, jak pada światło, jak kamera, czy statyczna, czy lotna, z oddali o niskim kącie, czy z bliska na szerokokątnym ujęciu, slowmo - zwolnione tempo (to koniecznie! robi efekt WOW, jak w klipie DCS World Movie - Fly Away) itd. itd.

To wszystko dla nagrania 10 sekund ścinki materiału, którą potem się obrobi do 1-5 sekund najlepszego momentu. Takich scenek musimy uzbierać dużo, bardzo. Wiele może się oczywiście w jakiś sposób łączyć, a potem przeplatać, w sensie w tym samym scenariuszu możemy zrobić podejścia do kilku rodzajów akcji, żeby nie łączyć co chwilę do innej misji (te też ew. trzeba zrobić!), sporo ujęć możemy na zwykłym Gildiansky Range zrobić w środku tygodnia, jak ktoś by miał wolne i się nudził.

Ja np. środy mam często popołudnia wolne (po 18-91), Poniedziałki też (dzisiaj na przykład, dlatego tyle się napisałem :D ) i jak ktoś się nudzi, to wbijać na TS'a ja się będę kręcić w okolicach AWACS'a lub na AFK, bo siedzę często przy kompie ale nie zawsze chce mi się latać, ale jak ktoś będzie też dostępny i ma ochotę na jakieś loty, to zapraszam, jest opcja poke client nikogo nie zjem :D

To by było na tyle na chwilę obecną. Jak się uda, to smarujcie wolanty ( :D haha, #pozdro_dla_kumatych) i może w niedzielę coś już polecimy - na próbę można coś prostego polecieć na Gildiansky Range.

Post Reply