POSZUKIWANI - piloci do sekcji śmigłowców

Forum "o wszystkim" - forum publicznie dostępne oraz otwarte dla wszystkich


Image

User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

Po rozegranych już ponad 20 misjach HRP, 30 LRP oraz prawie 15 treningach wydaje się, że aby umożliwić społeczności dalszy rozwój umiejętności, a przede wszystkim scalić nieco pilotów wybierających zwykle określone typy zadań wprowadzamy idę tzw. sekcji.

U podstaw pomysłu leży założenie, że podgrupy społeczności złożone z pilotów określonego typu statku powietrznego lub nawet modelu, będą się wspólnie umawiać na loty treningowe skupione na konkretnym typie działań.

Wydaje się też, że zachęcenie wszystkich do tych "działań w podgrupach" zacieśni współpracę, która zaowocuje większym zgraniem i - tym samym - skuteczniejszym działaniem na misjach.

W tym wątku zachęcam do zgłaszania chęci wspólnego działania w sekcji śmigłowców (transport oraz loty bojowe) wszystkich (osoby indywidualne, zrzeszone oraz zagubione ;) ), którzy preferują ten rodzaj działań i są chętni do wspólnych lotów treningowych.

Osobiście nie jestem w stanie niestety zapewnić rozwoju każdej z sekcji, dlatego liczę na Waszą inicjatywę i to, że w każdej z tej grup znajdą się osoby rozkręcające konkretny temat. Spróbujmy proszę, a jeśli "nie wypali", będziemy przynajmniej powiedzieć - "próbowaliśmy". :)



PS. Wraz ze zgłoszeniem zachęcam do podania swojego głównego modelu.

User avatar
gorzasty
Posts: 113
Joined: 2018-05-10 18:47
Contact:

Flights: 30 (60hs)
Specialized in: Mi-8MTV2 Pilot



Gildia Rentier

Mi-8 oraz Ka50 meldulą się w sekcji. Jak będzie mapa Vietnamu to i Huey wjedzie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


User avatar
Avantar
Posts: 1125
Joined: 2018-06-19 09:26

Flights: 281 (754hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Rentier

Mam Mi-8 ktorym nie potrafie latac. Mam tez UH-1 ktorym nie potrafie latac. No i mam Ka-50 ktorym potrafie latac i nawet od czas udo czasu bym sie przelecial :)

User avatar
Wodzu
Posts: 1204
Joined: 2018-05-10 14:38

Flights: 73 (198hs)
Specialized in: F-14B Pilot



Gildia Rentier

Dodam tylko, że warunkiem/motywacją dołączenia do danej sekcji jest i powinno być czynne uczestnictwo w lotach na wybranym typie samolotu. Nie chodzi o to co posiadacie, tylko w czym chcecie się rozwijać/szkolić. W takim też celu zostały stworzone sekcje.

User avatar
Avantar
Posts: 1125
Joined: 2018-06-19 09:26

Flights: 281 (754hs)
Specialized in: F-16C



Gildia Rentier

a to przepraszam, jezeli moge byc czlonkiem tylko jednej sekcji to zostane przy Hornetach zapewnie

User avatar
VladMordock
Posts: 2260
Joined: 2017-09-26 23:45

Flights: 79 (192hs)
Specialized in: ATC / AWACS



Gildia Rentier

Guys, przecież nie ma limitów - jak ktoś może to i niech we wszystlich lata, ważne żeby faktycznie temat się kręcił. :D

User avatar
Wodzu
Posts: 1204
Joined: 2018-05-10 14:38

Flights: 73 (198hs)
Specialized in: F-14B Pilot



Gildia Rentier

Nie chodzi o limity maszyn, bo takich nie ma, zaznaczyłem tylko, aby dołączać do maszyn na których się lata i na których chce się rozwijać.

User avatar
ch0mikoo
Posts: 27
Joined: 2018-05-28 17:45

Flights: 121 (356hs)
Specialized in: A-10C



Gildia Rentier

Chętnie polatam UH-1 oraz Gazelą

User avatar
Grzechu789
Posts: 19
Joined: 2018-09-13 21:59
Contact:

Flights: 2 (2hs)
Specialized in: Mirage M-2000C



Gildia Rentier

Również zgłaszam chęć.

Aczkolwiek zaznaczam, helikoptery kupiłem na niedawnej wyprzedaży. Aktualnie skupiam się na KA-50

Poziomy zaawansowanie:

KA-50, prawie pamiętam sekwencję startu, latam, ląduję, czasami strzelę rakietą (jak zapamiętam które przełączniki w którą stronę pstryknąć)
Gazelle, noob-auto-start, latam, ląduję (często "telemarkiem"). Latałem chyba tylko dwa / trzy razy.
Huey, noob-auto-start, latam, ląduję i na tym się umiejętności kończą.
MI-8, jeszcze nie dotykałem i na razie chyba nie będę. Najpierw KA-50, potem to.

Preferuję raczej Assault, chociaż chciałbym się nauczyć coś "przenosić" helkami (troops, supplies, vehicles). Najlepiej "hjułejem" ewentualnie MI-8

PS. Nie mam ruddera, jeszcze. Skrętny stick (x52) only.

User avatar
Wodzu
Posts: 1204
Joined: 2018-05-10 14:38

Flights: 73 (198hs)
Specialized in: F-14B Pilot



Gildia Rentier

Nie ma znaczenia na jakim jesteś etapie. Zadaniem i główną motywacja stworzenia sekcji bylo na celu wspólne doskonalenie i zgrywanie się we wspólnych lotach pilotów na określonych maszynach, a nie tylko dlatego żeby przykleić sobie baretkę, zatem bez obaw, zbierajcie sie na wspólne loty, ćwiczcie taktyki, kooperujcie.

User avatar
Orzel
Posts: 367
Joined: 2018-07-19 20:27
Contact:

Flights: 267 (637hs)
Specialized in: Mi-8MTV2 Pilot



Gildia Instruktor

SGPSz Dowódca

Wróciłem po miesiącu nieobecności i gdyby ktoś chciał podszkolić się z Mi-8 to zapraszam.

User avatar
Krzychoo
Posts: 886
Joined: 2018-06-21 16:29

Flights: 239 (554hs)
Specialized in: Mi-8MTV2 Pilot



Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

Bardzo chętnie przeproszę się z ósemką

KontoUsuniete



W sekcji szkolenia na Ka - 50 mogę służyć pomocą . Na pewno nie wiem i nie znam wszystkiego ale chętnie podzielę się wiedzą i doświadczeniem na tej maszynie . Jeśli są chętne osoby do poznania i podszkolenia swoich umiejętności to proszę o wpisanie się / zadeklarowanie swoich chęci do nauki Ka-50.

P.S. Będzie to też informacja dla MM ile max osób jest dostępnych do latania przy tworzeniu misji .

User avatar
Orzel
Posts: 367
Joined: 2018-07-19 20:27
Contact:

Flights: 267 (637hs)
Specialized in: Mi-8MTV2 Pilot



Gildia Instruktor

SGPSz Dowódca

Odświeżając temat, zapraszam chętnych do polatania na Mi-17, dodatkowo ja chętnie skorzystałbym z pomocy przy ujeżdżaniu K-50.

User avatar
KapitanCzlowiek
Posts: 113
Joined: 2018-12-12 23:12

Flights: 168 (511hs)
Specialized in: Mi-8MTV2 Pilot



Gildia Pilot

SGPSz Pilot SGPSz

PLMB Dowódca

Mi-8 , Ka50, choć bardziej ekscytuje się Mi8

Chętnie zostanę skrzydłowym sekcji śmigłowcowej

Post Reply