117', rok później

Forum "o wszystkim" - forum publicznie dostępne oraz otwarte dla wszystkich


Image

Post Reply
User avatar
Wikary
Moderator
Posts: 1161
Joined: 2018-11-11 10:35
Contact:

Flights: 219 (544hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Marshaller

VMFA-117 Commanding Officer


Nie wiem kiedy ten czas minął ale, co mnie bardzo zaskoczyło, dziś mamy pierwszą rocznicę założenia eskadry.

Efekt przerósł oczekiwania. W imieniu całej ekipy Wombatów, dziękuję gildiowiczom za zbudowanie społeczności, w ramach której można było taki projekt zrealizować. Szczególnie funkcyjnym, którzy poświęcają swój czas na tworzenie fundamentu, na którym to wszystko stoi; a także tym, którzy dzielili się z nami doświadczeniami na treningach, zapraszali na misje i kiedy trzeba wykazywali cierpliwością (zwłaszcza do moich charakterologicznych odchyłów).

Zaczynało nas dwóch, w tym jeden świeżak, a teraz, 1500 osobogodzin zabawy później, mamy nastu aktywnych marines i 240 lotów na karku.

Od siebie dziękuję też wszystkim członkom ekipy za tworzenie atmosfery, do której chce się wracać.

Bez konkretnej kolejności:
  • Igorczykowi za to, że dzięki niemu ruszyliśmy "od kopa".
  • DarkMnichowi za to, że latał z nami cierpliwie od samego początku i nie odpuszczał mimo nawału roboty.
  • Poko za dopracowanie logo i skinów, wspieranie doświadczeniem oraz szczerość i otwartość w komunikacji, które zmuszają do myślenia.
  • Kisiemu za spokój grabarza i aktywność w lotach i administrowaniu tym cyrkiem.
  • Jettaxowi za optymizm i ciężką robotę nad propagandą filmową.
  • aliantowi za aktywne i chętne szkolenie nowych oraz zdolności do zaprowadzania "luzu".
  • Bonqu za drugą wielką dawkę spokoju i optymizmu (tego nigdy za dużo), no i pomoc w szkoleniach.
  • No i w końcu obecnej kadrze kadeckiej - Jaworowi, Domowi, Dazzelowi, RagingSnakeowi i Michajlosowi za cierpliwość i wciskanie tych wymagań tego powalonego Wikarego w swój napięty grafik.
Ciekawe jak to się dalej potoczy?


Image

Image

Informacje o statusie rekrutacji dostępne na stronie eskadry
VMFA - 117 Mighty Wombats
User avatar
Kisi
Posts: 65
Joined: 2020-05-18 21:35
Contact:

Flights: 172 (402hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Instruktor

VMFA-117 Executive Officer

Szybko zleciał ten rok. Pewnie dlatego, że dla mnie oznaczał bardzo stromą krzywą uczenia się, a czas szybko płynie jak się dobrze bawisz. Zaczynałem od zera więc było i ciągle jest ogromnie dużo rzeczy do okiełznania.
Cieszę się, że mogłem być członkiem eskadry od samego początku, pierwsi zawsze mają łatwiej. Z tego miejsca chciałbym BARDZO podziękować Wikaremu za mnóstwo czasu i energii, które we mnie zainwestował. Dzięki Niemu mam teraz możliwość podzielenia się zdobytą dotąd wiedzą z innymi. Choć daleko mi do poziomu naszego CO, to mam nadzieję, że choć w stopniu podstawowym mogę pomóc młodszym stażem kolegom.
Dziękuję również reszcie eskadry. Bez Was to by się nie udało. Liczę na kolejne lata super zabawy na poligonach i misjach w Waszym towarzystwie.

Oorah!!!

User avatar
Bonqu
Posts: 28
Joined: 2020-10-01 21:10

Flights: 110 (264hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Pilot

VMFA-117 Marine Aviator

Po pierwsze życzę kolejnych 116 lat trwania Eskadry!!!

W ciągu ośmiu miesięcy pobytu w eskadrze spotkałem się jedynie z życzliwością ze strony kolegów. W tak długim okresie nie spotkałem się z przejawami negatywnego zachowania czy niezdrowej rywalizacji co uważam za bezcenne i bardzo rzadkie w dzisiejszych czasach. Chciałbym podziękować za ogrom prywatnego czasu poświęconego na moje szkolenie. Cieszę się, że mogę dzielić swoje hobby z innymi o podobnym podejściu do tematu. W ramach bardzo ograniczonych zasobów czasowych będę wspierał eskadrę jak to tylko możliwe. Mam nadzieję również, że kiedyś będziemy mogli urodziny eskadry poświętować przy kufelku na żywo ;)

Życzę Wam wszystkiego dobrego!

P.S. To mój trzeci post na forum :D

Post Reply