PvP na dynamicznym

Forum "o wszystkim" - forum publicznie dostępne oraz otwarte dla wszystkich


Image

Post Reply
User avatar
Foka
Posts: 605
Joined: 2020-06-12 01:01

Flights: 206 (465hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Instruktor

492nd vFS Pilot

Sytuacja z dzisiaj

Image

Fajnie sobie posłuchać na radiu jak się poklepujecie po plecach ilu to nie zestrzeliliście i jacy zajebiści nie jesteście. Tak dla ostudzenia Waszego ego, to Wy mieliście w powietrzu 6 myśliwców, u nas na 7 osób były 2 śmigłowce, 1 Su-25T, 2 Hornety w czystym SEAD, jeden w hangarze z założeniem "pierdolę, nie startuję" i jeden w konfiguracji A-A. Ale rozumiem, że się jaracie wspaniałym zwycięstwem.

Herbata, muszę Cię rozczarować, nie zestrzeliłeś jednego nad morzem, jak twierdziłeś, tylko tak jak zapowiadałem, wyszedłem do spectatora, bo pierdolę taki poligon.

SEAD czerwonych też jest fajny. Lotniska RED są obstawione Torami, Tunguskami i nad Sochi SA-10. Dzielni czerwoni niszczą AWACSy i (cenzura) HAWKi na ziemi, które mają skuteczność ~5%.

Jak dla mnie, jak już pisałem wcześniej, PvP rozpierdala poligon i nie będę na nim latał, kiedy ktoś jest po stronie czerwonej. Miłej zabawy.

User avatar
Wroblowaty
Posts: 181
Joined: 2019-09-05 17:34

Flights: 175 (432hs)
Specialized in: F/A-18C



Gildia Instruktor

VFA-313 Naval Aviator

A mi osobiście się dynamiczny poligon ze slotami dla RED i możliwością przeszkadzania stronie przeciwnej bardzo podoba. Co prawda po stronie czerwonej nie ma AWACS-ów i jest cienko z SA, ale lecąc czy to w Blue czy w Red mając świadomość, że po drugiej stronie może być żywy przeciwnik, który czymś zaskoczy daje mega dużo pozytywnej spinki i emocji.

Oczywiście rozumiem, że nie każdy musi to lubić, jeśli ktoś chce sobie w spokoju potrenować zrzucanie bomb, czy zwalczanie obrony plot, to zawsze stoi przynajmniej jeden "zwykły" poligon gdzie PvP jest dozwolone tylko w wyznaczonej strefie, natomiast, jeśli ktoś lubi żeby było "dynamicznie" i żeby trzeba było na bieżąco dostosowywać swoje założenia do panującej sytuacji, to obecność ludzi po stronie Red jest niezastąpiona. Bardzo się cieszę, że na gildiowych serwerach jest miejsce zarówno dla tych pierwszych jak i tych drugich. ;)

"Lotnik, skrzydlaty władca świata bez granic, ze śmierci drwi, życiu w twarz się prosto śmieje..."
Post Reply